Medycyna estetyczna - Łódź

nasze zabiegi laser i nitka

Medycyna

Medycyna estetyczna

Poznaj zabiegi medycyny estetycznej w pobliżu Łodzi w Klinice Estetyki Ciała Laser&Nitka!

Medycyna estetyczna pozwala wydobyć w każdym z nas naturalne piękno bez przerysowania i efektu maski – to nasze motto, które opiera się na holistycznym podejściu do piękna i zdrowia. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii i specjalistycznej wiedzy nasza klinika medycyny estetycznej w okolicy Łodzi umożliwia wprowadzenie subtelnych zmian w wyglądzie. Oferujemy wachlarz zabiegów, takich jak botoks, mezoterapia, laseroterapia czy lipolizę iniekcyjną. Zapraszamy na wizytę w naszej klinice w Konstantynowie Łódzkim – zapewniamy bezpieczeństwo i skuteczność!

Zabiegi z medycyny estetycznej przeznaczone są dla wszystkich, którzy w sposób naturalny chcą zatrzymać oznaki starzenia, a także zniwelować drobne mankamenty urody czy asymetrię. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich, którym zależy na dobrym wyglądzie, pewności siebie i dobrym samopoczuciu. Podczas wykonywania zabiegów mających na celu obniżenie wieku biologicznego skóry lub korekcję niedoskonałości w tym redukcję zmarszczek, nie zmieniamy drastycznie rysów twarzy czy wyglądu ciała. Mamy na celu spowolnienie procesów starzenia skóry i jej rewitalizację.

Medycyna estetyczna nieopodal Łodzi, nici liftingujące – naturalne efekty

Pod pojęciem „medycyna estetyczna” kryje się wiele różnorodnych zabiegów przeznaczonych do stosowania zarówno na ciało, jak i twarz. Ich głównym celem jest rewitalizacja – przywrócenie jędrności, gładkości i elastyczności skóry, a także redukcja drobnych mankamentów, takich jak nadmiar tkanki tłuszczowej czy zmarszczki. Zabiegi takie jak lifting twarzy czy podniesienie biustu wykonywane w okolicach Łodzi w naszej klinice są bezpieczne, a ryzyko wystąpienia powikłań czy efektów ubocznych – minimalne. Skupiamy się na wykonywaniu zabiegów nieinwazyjnych bądź mało inwazyjnych, aby zapewnić maksymalny komfort i doskonałe rezultaty. Stawiamy na naturalność i subtelne podkreślenie urody oraz zniwelowanie mankamentów i asymetrii. W naszej klinice zabiegi z medycyny estetycznej wykonywane są z dbałością o zapewnienie wysokiej jakości życia, dzięki podejmowaniu działań zapobiegających. W pierwszej kolejności skupiamy się na profilaktyce starzenia się skóry. W kolejnym etapie natomiast wybieramy działania, które mają na celu odwrócenie tego procesu.

Łódź i okolice – medycyna estetyczna w zasięgu Twojego miasta

Ciesz się profesjonalnymi usługami medycyny estetycznej blisko Łodzi bez konieczności długich podróży! Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w branży beauty, a nasza renomowana klinika w Konstantynowie Łódzkim oferuje kompleksową opiekę na każdym etapie danej procedury – rozpoczynając od wstępnej analizy potrzeb Klienta aż po zalecenia pozabiegowe. Nasza wykwalifikowana kadra i nowoczesne technologie zapewniają bezpieczne i skuteczne rozwiązania, które pozwolą Ci odzyskać naturalne piękno i pewność siebie. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz odmłodzenia wyglądu skóry, poprawy konturu twarzy czy chcesz usunąć niechciane owłosienie, nasi specjaliści są gotowi o Ciebie zadbać!

Aby uzyskać więcej informacji na temat dostępnych zabiegów i ich cen, zapraszamy do odwiedzenia zakładki „cennik” dostępnej na naszej stronie internetowej. Zamieściliśmy tam pełną listę zabiegów oraz ich koszt. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie!

Medycyna

Medycyna estetyczna

Nici PDO​ laser i nitka

Nici PDO

Nici PDO wynaleziono w Korei i bardzo szybko trafiły do Europy. Obecnie popularne są już na całym świecie. Autorska technika implantacji nici PDO osoby wykonującej zabieg, która zdobyła wiedzę i doświadczenie w Korei powoduje to, że nasze metamorfozy i zabiegi są o 60% skuteczniejsze niż w innych klinikach.
Mezoterapia iglowa​ laser i nitka

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa jest jednym z najbardziej znanych i efektownych zabiegów do głębokiego nawilżenia i odżywienia skóry. Zabieg polega na wprowadzeniu odpowiednio dobranego preparatu do głębszych warstw skóry za pomocą cienkiej igły. Taka metoda działa lepiej od najdroższych kremów.
Usta na plasko laser i nitka

Usta na płasko i metody objętościowe

Modelowanie ust bez efektu tzw. „dzióbka”, delikatne nawilżenie oraz subtelne powiększenie czerwieni wargowej. Usta wykonujemy czterema technikami: Russian Lips, usta na płasko, objętosciówka – kontyrowanue, dr. Garunova. Zabieg usta na płasko daje bardzo naturalny efekt.
Stymulatory tkankowe laser i nitka

Stymulatory tkankowe

Stymulatory tkankowe to zabiegi dla osób, które zauważają u siebie utratę elastyczności i objawy starzenia, a ich skóra jest pozbawiona blasku i wymagająca dogłębnego nawilżenia. Stymulatory tkankowe są to wykorzystywane w medycynie przeciwstarzeniowej.
botox laser i nitka

Botox

Botoks typu A głównie stosowany jest do niwelowania zmarszczek mimicznych. Są to między innymi środki zwane Botox, Dysport i Azzalure. Również w przypadku wzmożonej potliwości stosuje się toksynę typu A. Botox zaburza przewodnictwo nerwowo-mieśniowe.
Kwas hialuronowy laser i nitka

Kwas hialuronowy

Kwas hialuronowy skutecznie przywraca skórze młodość i pozwala na delikatne podkreślenie wybranych partii twarzy. Kwas hialuronowy (HA – hialuronic acid) to substancja, która naturalnie znajduje się w naszym organizmie. W zdecydowanie największej ilości występuje w naszej skórze.
Mezoterapia mikroiglowa Laser i nitka

Mezoterapia mikroigłowa

Mezoterapia mikroigłowa jest to niechirurgiczna metoda profilaktyki i starzenia się skóry, jej regeneracji oraz poprawy wyglądu. Zabiegi polegają na dostarczeniu bezpośrednio do skóry substancji regenerujących lub odżywczych. Mezoterapia mikroigłowa łączy w sobie cechy medycyny estetycznej i kosmetologii.
Lipoliza iniekcyjna laser i nitka

Lipoliza iniekcyjna

Lipoliza iniekcyjna to nieoperacyjna metoda usuwania miejscowych otłuszczeń skóry. Stosowana najczęściej w okolicy podbródka, pleców, ramion, bioder, brzucha, ud i kolan. Należy pamiętać, że nie jest metodą odchudzania, ale metodą bardzo skutecznej redukcji miejscowych otłuszczeń, trudnych do usunięcia.

Prawidłowo zdiagnozowana skóra jest najważniejszym etapem podczas całej drogi do osiągnięcia sukcesu każdej serii zabiegowej.

bezpatna analiza laser i nitka

Prawidłowo zdiagnozowana skóra jest najważniejszym etapem podczas całej drogi do osiągnięcia sukcesu każdej serii zabiegowej.

bezpatna analiza laser i nitka