Skorzystaj z
bezpłatnej
analizy skóry

Prawidłowo zdiagnozowana skóra jest najważniejszym etapem podczas całej drogi do osiągnięcia sukcesu każdej serii zabiegowej.

bezpatna analiza laser i nitka

Analiza

Bezpłatna analiza skóry

Dzięki badaniu skóry dowiesz się, jaki jest stan Twojej skóry oraz w jaki sposób zachować młody i zdrowy wygląd na dłużej.

Większość klientów przychodząc do gabinetu kosmetologicznego, oczekuje profesjonalnego podejścia oraz doboru zabiegów, które dadzą jak najlepsze efekty.

Dlatego też specjalnie dla naszych klientów proponujemy bezpłatne konsultacje, na których nasi kosmetolodzy wykonają dokładną analizę skóry twarzy i zaproponują zabiegi oraz kosmetyki do pielęgnacji domowej indywidualnie dobrane do potrzeb każdej skóry.

Analiza

Kto może skorzystać z analizy ?

Analiza przeznaczona jest dla osób w każdym wieku. Mogą z niej skorzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Analiza ma na celu określenie rodzaju skóry oraz dobór odpowiedniej pielęgnacji, której skóra potrzebuje niezależnie od wieku, płci czy wykonywanego zawodu. Osoby spędzające dużo czasu na świeżym powietrzu, zwłaszcza w okresie letnim, są narażone na powstawanie przebarwień skórnych czy pękające naczynka. Natomiast zaburzenia hormonalne oraz stres, którego w dzisiejszych czasach ciężko uniknąć, niekorzystnie wpływają na wydzielanie sebum.

Dlatego też podczas analizy kosmetolog dokładnie określi postępowanie oraz pielęgnację skóry i dobierze zabiegi, które zniwelują problemy skórne i zapobiegną ich ponownemu powstawaniu.

Analiza

PRZEBIEG ANALIZY

Analiza skóry połączona z konsultacją kosmetologiczną trwa około 30 minut.

Jest to czas, podczas którego klient poddawany jest serii zdjęć wykonywanych przez zabiegowca po deakijażu skóry w różnym naświetleniu. 

Analiza daje nam możliwość oceny nawilżenia skóry, jej unaczynienia, a także przedstawia nam powierzchowne i głębokie przebarwienia skóry twarzy.

Zabiegowiec od razu podpowiada klientowi, jaki rodzaj kosmetyków przeznaczony jest dla jego skóry, oraz odpowiednią serię zabiegową, która poprawi jakość i kondycję skóry.

Po zakończonej serii zabiegowej skóra po raz kolejny poddawana jest analizie, dzięki czemu mamy możliwość porównania, w jakim stopniu się poprawiła.

Analiza

Co nas wyróżnia

Doświadczony zespół

Zespół Laser i Nitka tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem i zaangażowaniem w swoją pracę.

Dzięki licznym szkoleniom w Polsce i za granicą oraz wciąż rozwijającemu się personelowi jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego klienta.

Każda skóra jest inna i wymaga indywidualnego podejścia, dlatego nasi kosmetolodzy przed przystąpieniem do pracy zawsze dokładnie omawiają z klientami wszystkie przeciwwskazania oraz dobierają pielęgnację dopasowaną indywidualnie do potrzeb skóry.

Dyskrecja

Dbając o komfort oraz intymność naszych klientów, klinika została podzielona na część publiczną (recepcję) oraz część zabiegową, które zostały od siebie oddzielone.

Pozwala to klientom poczuć całkowitą pewność, że żadne osoby trzecie przebywające na terenie obiektu, lub osoby przebywające na recepcji nie będą ich widzieć podczas zabiegów, lub przemieszczania się pomiędzy pokojami zabiegowymi.

Dodatkowo każdy gabinet został zaopatrzony w osobną toaletę oraz wc.
Miejsce posiada dwa osobne wyjścia, ułatwiając tym samym uniknięcia niepożądanych spojrzeń przechodniów.

Nowoczesna technologia

Ze względu na dynamiczny rozwój branży Beauty, nasza klinika zaopatrzona jest w certyfikowane sprzęty medyczne na najwyższym poziomie.

Przed dokonaniem wyboru jakiekolwiek urządzenia, jego skuteczność oraz komfort zabiegu został sprawdzony i oceniony przez naszych pracowników, dzięki czemu mamy świadomość, że nasze zabiegi wykonywane są na najwyższej jakości aparatach, a efekty będą spektakularne.

Miejsce

Klinika Laser i Nitka mieści się na pierwszym piętrze Hotelu Bell’s w Konstantynowie Łódzkim.

Dbając o wygodę i komfort klientów, na terenie obiektu można skorzystać z restauracji, noclegu hotelowego oraz bezpłatnych miejsc parkingowych.

W obiekcie znajduje się również winda, która ułatwi dostęp do kliniki również osób niepełnosprawnych.

Tak, chcę bezpłatnej analizy

Wypełnij formularz, a skontaktuję się z Tobą w ciągu 24 godzin i umówimy się na konsultację w dogodnym dla Ciebie terminie.

Możesz też do nas zadzwonić

czas pracy laser i nitka

pon. – pt. 10:00 – 18:00

Klauzula informacyjna:
Administratorem danych osobowych jest Laser&Nitka Katarzyna Grabarz. Dane osobowe będą przetwarzane w celu wskazanym w treści wyrażonej zgody, w celu obsługi procesów wewnętrznych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, oraz w celu wykonania obowiązków wynikających z przepisów prawa. W każdym momencie mogę wycofać udzieloną zgodę. Przysługuje mi prawo do dostępu do danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, sprzeciwu, sprostowania oraz cofnięcia zgód w każdym czasie.