Nici PDO

Nici PDO zalecane są osobom, które w naturalny sposób chcą odnowić swoja skórę nawet o 10 lat.
Nici PDO laser i nitka

Nici PDO

opis zabiegu

Czym są nici PDO?

Nici PDO wynaleziono w Korei i bardzo szybko trafiły do Europy. Obecnie popularne są już na całym świecie. Autorska technika implantacji nici PDO osoby wykonującej zabieg, która zdobyła wiedzę i doświadczenie w Korei spowodowała, że nasze metamorfozy są o 60% skuteczniejsze niż w innych klinikach.

Nici PDO niedaleko Łodzi

Zabieg zakłada umieszczenie nici PDO w odpowiednich obszarach ciała. Metoda opiera się na wykorzystaniu naturalnych linii napięcia skóry, co dodatkowo powoduje efekt przypominający lifting chirurgiczny. Ponadto nici PDO stymulują produkcję kolagenu, a to przekłada się na długotrwały efekt odmłodzenia skóry. Procedura może być stosowana w różnych obszarach twarzy i ciała, zapewniając wszechstronne możliwości odmładzania skóry.

Co zyskasz korzystając z zabiegu?

 • spektakularne, szybkie efekty widoczne już po pierwszej implantacji, utrzymujące się nawet do 3 lat w bezinwazyjnym zabiegu, porównywanym do chirurgicznego liftingu,
 • odmłodzenie skóry, podniesienie opadających powiek, chomików, podwójnego podbródka, biustu i pośladków bez tzw. nici haczykowych i skalpela,
 • dzięki autorskiej technice implantacji nici PDO i ich odpowiedniemu ułożeniu, ilości, odpowiedniej głębokości i stymulacji można odmłodzić twarz oraz ciało nawet o kilka lat w bardzo krótkim czasie bez nienaturalnego i sztucznego efektu,
 • zabieg pozwala podnieść piersi czy pośladki nawet o kilka centymetrów, a w dodatku jest bezbolesny, a czas implantacji na całą twarz zajmuje około 20 minut i nie wyklucza z życia codziennego,
 • nici całkowicie rozpuszczają się w skórze, poprawiając jej kondycję na każdej z warstw, wyszczuplając twarz, stymulując syntezę kolagenu, fibroblastów i angiogenezę,
 • zaletą tych nici jest bardzo płynne przejście przez tkanki, co eliminuje ich traumatyzację,
 • nie powoduje zrostów i alergii,
 • zabieg polecany dla kobiet w każdym wieku, na każdą część ciała,
 • dzięki zastosowaniu nici PDO skóra staje się gładsza, rozświetlona, znikają zmarszczki, owal twarzy się podnosi, pory ulegają zwężeniu, a wszystkie obwisłe tkanki wzmacniają się, tym samym następuje lifting skóry,
 • efekt estetyczny jest bardzo naturalny, ponieważ nie zmieniamy rysów twarzy i nie zwiększamy objętości policzków. Nowe trendy medycyny estetycznej opierają się obecnie na zasadzie uzyskania efektu tzw. „natural look” – polega to na odmładzaniu w taki sposób, abyśmy wyglądali młodo, ale bez zmiany rysów twarzy,
 • stosujemy również nici P(LA/CL).

Całkowity czas rozpuszczania nici wynosi 180 – 210 dni. Efekty zabiegu utrzymują się nawet do 3 lat.

 

Efekt estetyczny jest bardzo naturalny, ponieważ nie zmieniamy rysów twarzy i nie zwiększamy objętości policzków. Nowe trendy medycyny estetycznej opierają się obecnie na zasadzie uzyskania efektu tzw. „natural look”. Polega to na odmładzaniu w taki sposób, abyśmy wyglądali młodo, ale bez zmiany rysów twarzy.
Stosujemy również nici P(LA/CL)

Zabieg z użyciem nici PDO w Łodzi to innowacyjny i bezpieczny sposób na odmłodzenie skóry. Dzięki subtelnej naturze zabiegu nie pozostawia on widocznych blizn, co daje bardzo naturalny efekt. Serdecznie zapraszamy do naszego salonu kosmetycznego Laser&Nitka!

Jaki jest cel nici PDO?

Jakie są przeciwwskazania nici PDO?

Jak postępować po zabiegu implantacji nici PDO?

Nici PDO

efekty zabiegu

Nici PDO

PROCES ZABIEGU

1
Analiza klienta

Przed przystąpieniem do zabiegu każdy klient zapraszany jest na bezpłatną konsultację w celu ustalenia odpowiednio dobranej dla niego metody zabiegu.

Podczas takiej rozmowy zabiegowiec przeprowadza dokładny wywiad medyczny dotyczący zarówno przeciwwskazań do dalszych zabiegów, jak i dotychczasowej pielęgnacji skóry i stosowania kosmetyków domowych.

2
Zalecenia po analizie

Po zbadaniu przez zabiegowca potrzeb klienta dobierana jest dla niego indywidualnie seria zabiegów oraz kosmetyki do pielęgnacji domowej.

Każdy klient ma inny problem oraz inne oczekiwania dotyczące efektów, dlatego też serie zabiegowe dobierane są indywidualnie do potrzeb skóry. Często osoba przeprowadzająca konsultację proponuje terapie łączone w celu uzyskania jak najlepszego oraz najszybszego efektu, który zadowoli klienta.

3
Harmonogram zabiegów

Po ustaleniu i akceptacji przez klienta serii zabiegowej, specjalista dobiera odpowiednie odstępy pomiędzy zabiegami, które wpływają na skuteczność zabiegów. Po ich ustaleniu seria zabiegów zostaje rozpisana na konkretne daty co nie tylko daje gwarancję terminu, ale również ułatwia klientom systematyczność w zabiegach.

4
Dowody skuteczności

Przed przystąpieniem do pierwszego zabiegu wykonywana jest seria zdjęć obejmująca miejsce zabiegowe. Ma to na celu dokumentację postępów podczas zbiegów, a także możliwość porównania efektywności i skuteczności po zakończeniu wykonywanej serii zabiegowej.

5
Schemat zabiegu

Zabieg, podobnie jak wszystkie procedury medyczne, poprzedzony jest wnikliwą konsultacją specjalistyczną. Pozwala to zweryfikować wskazania i ewentualne przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu.

Podczas zabiegu specjalista wszczepia pod skórę rozpuszczalne nici PDO, P(LA/CL).
Istotą tej innowacyjnej terapii jest wprowadzenie w miejsca wymagające regeneracji, specjalistycznych nici PDO. Wykonuje się to za pomocą odpowiednio do tego przygotowanych, bardzo cienkich igieł.
Nici napinają, a przy tym podnoszą skórę, co daje efekt poprawy objętości i ujędrnienia. Wykonane są z polidioksanonu, czyli z włókna syntetycznego posiadającego właściwości rozpuszczania się w tkance.
W zależności od uwarunkowań i potrzeb klienta, specjalista dobiera odpowiedni rodzaj nici oraz rozmiar igły, którą przeprowadza się zabieg.
Przy wprowadzaniu nici wykorzystuje się naturalne linie napięcia twarzy. Co ważne, zabieg nie zmienia rysów twarzy ani nie zwiększa objętości policzków, co mogłoby wywołać nienaturalny efekt.

Po zakończeniu części zabiegowej specjalista dokładnie omawia postępowanie i pielęgnację po zabiegową.

6
Zakończenie serii zabiegowej

Po zakończeniu serii zabiegów wykonywane są zdjęcia porównawcze, które umożliwiają nam porównanie efektów sprzed i po zakończonej serii oraz zadecydowanie czy zamierzone efekty zostały osiągnięte.

Jeśli zajdzie taka potrzeba seria zabiegowa może zostać wydłużona.

Jeśli zaś efekt został osiągnięty, jednak klient ma skłonność no ponawiania się problemu skórnego, wówczas zabiegowiec proponuje zabiegi „przypominające”, które mają na celu utrzymanie osiągniętych efektów, a także zapobieganie ich ponownemu powstawaniu.

7
Realizacja zaleceń

Po zakończonej serii zabiegów klient zostaje zapisany na zabieg przypominający, mający na celu utrzymanie osiągniętego efektu, lub jeśli nie ma takiej możliwości  zabiegowiec rozpisuje proponowane terminy na wizytówce, a po upływie odpowiedniego odstępu od serii kontaktuje się z klientem w celu ustalenia kolejnego terminu zabiegu przypominającego.

Prawidłowo zdiagnozowana skóra jest najważniejszym etapem podczas całej drogi do osiągnięcia sukcesu każdej serii zabiegowej.

bezpatna analiza laser i nitka

Prawidłowo zdiagnozowana skóra jest najważniejszym etapem podczas całej drogi do osiągnięcia sukcesu każdej serii zabiegowej.

bezpatna analiza laser i nitka