Poznajmy się

o nas

Laser i Nitka klinika estetyki ciała.

To miejsce stworzone z pasji i miłości do tego, co piękne.

Miejsce, w którym zrobimy wszystko abyście poczuli się zaopiekowani, bezpieczni i wyjątkowi. Miejsce, które rodziło się w głowie Moniki Grzelak od kilku lat. Brakowało tylko jednego… impulsu, który nagle pojawił się po zwyczajnej rozmowie z Kasią. Tak to Ona! To z Nią chcę tworzyć to wyjątkowe miejsce !!!

I tak się stało…

Laser & Nitka, klinika stworzona przez dwie dziewczyny mające świadomość, że Twoja twarz i ciało są płótnem na którym można stworzyć wszystko z poczuciem estetyki oraz naturalności. Wydobyć to co w Tobie piękne i wyjątkowe, aby podkreślić Twoje „JA” bez sztuczności i przerysowania, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Cofnąć czas byś zawsze czuła się pięknie i naturalnie . Działamy głównie na stymulacji i przywróceniu skórze młodości w jak najbardziej naturalny sposób. Dziś jest to możliwe bez skalpela ale na bazie wiedzy i doświadczenia.
Nasza klinika to miejsce połączenia dwóch wyjątkowych charakterów i osobowości. To dwie numerologiczne 8, które mają ogromne serce i empatię do wykonywania swojej pracy. Wiedza i doświadczenie to ich ogromne atuty. Kochają ludzi i prace z Nimi.

Laser & Nitka to przestrzeń Glamour dająca gwarancję higieny i sterylności. Łączy 20letnią praktykę i ciągłe podnoszenie kwalifikacji, z troską i indywidualnym podejściem do każdego klienta.

Pomysłodawczynie projektu to dwie ambitne i pracowite kobiety. Uwielbiają pomagać i upiększać. Skupione na swojej pasji, którą jest praca gdzie czują się jak ryby w wodzie. Monika Grzelak i Kasia Grabarz poznały się dawno temu. Po 10 letniej przerwie spotkały się ponownie… nie wiedząc jeszcze, że to przeznaczenie. Po 10latach postanowiły połączyć swoją wiedzę, doświadczenie i dbałość o klienta, który jest dla Nich priorytetem. Często wszystkie zabiegi sprawdzają najpierw na sobie, wyciągają wnioski, uczą się na błędach. Kasia i Monika postanowiły połączyć swoje siły i stworzyć miejsce może nie idealne…. bo to niemożliwe. Ale miejsce pozbawione schematów, jedyne w swoim rodzaju. Gdzie każda klientka i każdy klient oraz kursantka i kursant bez względu na pozycje zawodową oraz portfel będą się czuli dopieszczeni i będą mieli świadomość, że powierzyli swoją twarz i ciało profesjonalistom.

Nasze możliwości i umiejętności w branży beauty, bezwzględna sterylność, wiedza na temat powikłań i zabiegów które proponujemy, aparaty jakie posiadamy, dobór odpowiednich zabiegów i kosmetyków na których pracujemy dadzą maksymalny efekt. Pozwolą zaoszczędzić czasu oraz niepotrzebnych rozczarowań.

Zapraszamy, sprawdźcie Nas Team Laser i Nitka czeka na Was !!!!