Poznaj nasz
Dr Cyj - preparat peptydowy

nasze zabiegi laser i nitka

Dr Cyj - preparat peptydowy

Dr Cyj - preparat peptydowy

Dr Cyj to preparat stosowany w Konstantynowie Łódzkim w ramach usługi mezoterapii igłowej skóry głowy. Innowacyjność i wysoka skuteczność sprawiły, że zrewolucjonizował on walkę z łysieniem. Jest to pierwszy na świecie preparat, który w tym celu wykorzystuje peptydy, które nie tylko hamują wypadanie włosów, ale także przyspieszają ich odrost poprzez pobudzenie krążenia i rewitalizację mieszków włosowych.

Terapia włosów z Dr Cyj

Statystyki mówią, że w ciągu jednego dnia może wypadać od 50 do nawet 100 włosów – jest to zjawisko w pełni normalne. Niestety wiele osób zauważa, że jest ich znacznie więcej, niż przewiduje norma. Przyczyn łysienia i nadmiernego wypadania włosów jest wiele, od uwarunkowań genetycznych czy niedoboru witamin aż po różnego rodzaju choroby, zaburzenia hormonalne czy nawet stres. Choć na rynku obecnych jest wiele produktów przeznaczonych do walki z tym zjawiskiem, ich skuteczność często pozostawia wiele do życzenia. Dr Cyj jako preparat podawany za pomocą mezoterapii igłowej, wstrzykiwany jest w skórę głowy, pobudzając jej krążenie i ukrwienie, a także odżywiając mieszki włosowe. Wszystko to za sprawą obecności 7 peptydów i kwasu hialuronowego, a także opatentowanej technologii przedłużonego uwalniania i wnikania substancji aktywnych. Podana podskórnie minimalna dawka preparatu utrzymuje się w skórze jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych.

Bezpieczna walka z wypadaniem włosów

Zabieg z użyciem produktu Dr Cyj jest nie tylko skuteczny, ale także bezpieczny – ryzyko wystąpienia skutków ubocznych jest praktycznie równe zeru, jeśli wykluczy się wszystkie przeciwwskazania, takie jak alergie, zmiany skórne, choroby czy infekcje. Ze względu na specyfikę podawania preparatu bezpośrednio po zabiegu możliwe jest wystąpienie niewielkiego zgrubienia w miejscu wstrzyknięcia lub też pojawienie się lekkiego swędzenia. Niedogodności te powinny jednak ustąpić w ciągu 1 doby.

Prawidłowo zdiagnozowana skóra jest najważniejszym etapem podczas całej drogi do osiągnięcia sukcesu każdej serii zabiegowej.

bezpatna analiza laser i nitka

Prawidłowo zdiagnozowana skóra jest najważniejszym etapem podczas całej drogi do osiągnięcia sukcesu każdej serii zabiegowej.

bezpatna analiza laser i nitka