Usta na płasko i metody objętościowe - nasza oferta

Modelowanie ust bez efektu tzw. „dzióbka”, delikatne nawilżenie oraz subtelne powiększenie czerwieni wargowej.

 

Usta na plasko laser i nitka slider

Usta na płasko

opis zabiegu

Usta wykonujemy czterema technikami: Russian Lips, usta na płasko, objętosciówka – konturowanie, dr. Garunova.

Russian Lips, czyli metoda Garunova

Zabieg powiększania ust metodą Russian Lips wykonywany w naszej klinice estetyki ciała to propozycja dla osób, którym zależy na zauważalnym, lecz subtelnym efekcie. Technika ta polega na wykonaniu wielokrotnych nakłuć i wstrzykiwaniu mikroskopijnych ilości kwasu hialuronowego. Efekt? Usta są wywinięte ku górze, a łuk kupidyna ma idealny kształt serca. Podawanie niewielkich ilości kwasu hialuronowego zmniejsza natomiast ryzyko powstania tzw. “kaczego dzióbka”. Powiększanie ust metodą Russian Lips to gwarancja estetycznego efektu utrzymującego się od 8 do nawet 12 miesięcy.

Powiększanie ust metodą “na płasko”

Powiększanie ust kwasem hialuronowym metodą “na płasko” ma na celu wymodelowanie górnej wargi i podkreśleniu łuku kupidyna. Wykonywane wkłucia są skierowane prostopadle do czerwieni wargowej. Wówczas jest ona naturalnie i subtelnie rozciągana, co zapobiega powstania ewentualnej optycznej asymetrii. Zabieg usta na płasko daje bardzo naturalny efekt, nawilżenie i wymodelowanie ust z podkreśleniem łuku kupidyna oraz jednoczesnym powiększeniu. Jest to metoda, która przy użyciu niewielkiej ilości kwasu hialuronowego pozwala na uzyskanie pięknie i bardzo naturalnie wyglądających ust na płasko, czyli z efektem lekko wywiniętych, ale nie odstających warg. Technika ta pozwala na uzyskanie objętości bez tzw. efektu dzióbka. Dodatkowym atutem jest delikatne nawilżenie oraz subtelne powiększenie czerwieni wargowej. Zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym metodą “na płasko” trwa zazwyczaj ok. 20 minut, a efekty utrzymują się ok. 10 miesięcy.

Modelowanie ust konturowaniem

Modelowanie ust przy pomocy konturowania ich kwasem hialuronowym to zabieg, który cieszy się popularnością wśród dojrzałych Klientek i Klientów naszej kliniki. Wraz z procesami starzenia naturalny kontur warg zaciera się, przez co ich profil ulega spłaszczeniu. Modelowanie konturu ust polega na wykonaniu kilku iniekcji na granicy skóry i naturalnej czerwieni. Po zakończeniu procesu gojenia wargi są pełniejsze, a kąciki – podniesione, dzięki czemu cała twarz wygląda na bardziej wypoczętą.

Jaki jest cel zabiegu: usta na płasko i metod objętościowych?

Jakie są przeciwwskazania: ust na płasko i metod objętościowych?

Jak postępować po zabiegu?

Usta na płasko

efekty zabiegu

Usta na płasko

PROCES ZABIEGU

1
Analiza klienta

Przed przystąpieniem do zabiegu każdy klient zapraszany jest na bezpłatną konsultację w celu ustalenia odpowiednio dobranej dla niego metody zabiegu.

Podczas takiej rozmowy zabiegowiec przeprowadza dokładny wywiad medyczny dotyczący zarówno przeciwwskazań do dalszych zabiegów, jak i dotychczasowej pielęgnacji skóry i stosowania kosmetyków domowych.

2
Zalecenia po analizie

Po zbadaniu przez zabiegowca potrzeb klienta dobierana jest dla niego indywidualnie seria zabiegów oraz kosmetyki do pielęgnacji domowej.

Każdy klient ma inny problem oraz inne oczekiwania dotyczące efektów, dlatego też serie zabiegowe dobierane są indywidualnie do potrzeb skóry. Często osoba przeprowadzająca konsultację proponuje terapie łączone w celu uzyskania jak najlepszego oraz najszybszego efektu, który zadowoli klienta.

3
Harmonogram zabiegów

Po ustaleniu i akceptacji przez klienta serii zabiegowej, specjalista dobiera odpowiednie odstępy pomiędzy zabiegami, które wpływają na skuteczność zabiegów. Po ich ustaleniu seria zabiegów zostaje rozpisana na konkretne daty co nie tylko daje gwarancję terminu, ale również ułatwia klientom systematyczność w zabiegach.

4
Dowody skuteczności

Przed przystąpieniem do pierwszego zabiegu wykonywana jest seria zdjęć obejmująca miejsce zabiegowe. Ma to na celu dokumentację postępów podczas zbiegów, a także możliwość porównania efektywności i skuteczności po zakończeniu wykonywanej serii zabiegowej.

5
Schemat zabiegu

Podczas zabiegu dokładnie opisywany i omawiamy jest przebieg zabiegu. Ważna jest informacja o tym, jakiego efektu klient oczekuje.

Usta zostają znieczulone, aby uniknąć uczucia dyskomfortu, następnie wprowadzony zostaje cienka igłą preparat na bazie kwasu hialuronowego, wymodelowanie ust

Na koniec zabiegowiec smaruje i zabezpiecza usta specjalna maścią oraz omawiane jest postepowanie i pielegnacjua po zabiegowa.

6
Zakończenie serii zabiegowej

Po zakończeniu serii zabiegów wykonywane są zdjęcia porównawcze, które umożliwiają nam porównanie efektów sprzed i po zakończonej serii oraz zadecydowanie czy zamierzone efekty zostały osiągnięte.

Jeśli zajdzie taka potrzeba seria zabiegowa może zostać wydłużona.

Jeśli zaś efekt został osiągnięty, jednak klient ma skłonność no ponawiania się problemu skórnego, wówczas zabiegowiec proponuje zabiegi „przypominające”, które mają na celu utrzymanie osiągniętych efektów, a także zapobieganie ich ponownemu powstawaniu.

7
Realizacja zaleceń

Po zakończonej serii zabiegów klient zostaje zapisany na zabieg przypominający, mający na celu utrzymanie osiągniętego efektu, lub jeśli nie ma takiej możliwości  zabiegowiec rozpisuje proponowane terminy na wizytówce, a po upływie odpowiedniego odstępu od serii kontaktuje się z klientem w celu ustalenia kolejnego terminu zabiegu przypominającego.

Prawidłowo zdiagnozowana skóra jest najważniejszym etapem podczas całej drogi do osiągnięcia sukcesu każdej serii zabiegowej.

bezpatna analiza laser i nitka

Prawidłowo zdiagnozowana skóra jest najważniejszym etapem podczas całej drogi do osiągnięcia sukcesu każdej serii zabiegowej.

bezpatna analiza laser i nitka