Medycyna estetyczna - Aleksandrów Łódzki

nasze zabiegi laser i nitka

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Aleksandrowa Łódzkiego do skorzystania z usług naszej Kliniki Estetyki Ciała Laser&Nitka! Wykonujemy profesjonalne zabiegi odmładzające na ciało i twarz, a także nowoczesną laseroterapię oraz wiele innych usług, jakie oferuje dzisiejsza medycyna estetyczna. Aleksandrów Łódzki to miejscowość znajdująca się zaledwie kwadrans drogi od naszego gabinetu – na wizyty przyjmujemy w pobliskim Konstantynowie Łódzkim!

Niezwykle skuteczna depilacja laserowa

Jesteśmy specjalistami w trwałym, bezbolesnym i skutecznym usuwaniu owłosienia z prawie każdej części ciała, w tym twarzy, bikini, nóg, pleców czy pach. Depilacja laserowa dla mieszkańców Aleksandrowa Łódzkiego to doskonały zabieg dedykowany nie tylko kobietom, ale również mężczyznom. Niezależnie od typu włosków lub karnacji, nasza zaawansowana technologia laserowa zapewnia skuteczność i długotrwałe efekty.

Endermologia

Endermologia w okolicy Aleksandrowa Łódzkiego to innowacyjny, podciśnieniowy masaż ciała, który ma na celu wysmuklenie sylwetki, redukcję cellulitu oraz ujędrnienie skóry w problematycznych obszarach. Dla najlepszych efektów zalecamy serię 10-20 zabiegów, które powinny być wykonywane 2-3 razy w tygodniu. Endermologię przy Aleksandrowie Łódzkim dedykujemy mieszkańcom, którzy borykają się z nagromadzeniem tkanki tłuszczowej, wiotkością skóry, widocznym cellulitem. Co więcej, zabieg ten istotnie poprawia jakość skóry i pomaga wymodelować sylwetkę. Idealnie sprawdzi się u osób mających problem z zatrzymaniem wody w organizmie. Dodatkowo endermologia doskonale współgra z procedurą lipolizy iniekcyjnej – w przypadku połączeniu tych dwóch metod można szybciej zauważyć pożądane efekty!

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny brwi blisko Aleksandrowa Łódzkiego to niezwykle popularny zabieg wśród mieszkańców w tej okolicy. Oprócz tego wykonujemy mikropigmentację ust, kreski Butterfly, a także prowadzimy korektę i usuwanie starego makijażu permanentnego. Nasz zabieg zapewnia długotrwałe efekty – pięknie się prezentuje przez około 1,5 roku do 2 lat! Umów się z nami na konsultację, a przeprowadzimy z Tobą szczegółowy wywiad, mający na celu wykluczenie wszelkich przeciwwskazań wybranej usługi. Zapewniamy maksymalne bezpieczeństwo!

Prawidłowo zdiagnozowana skóra jest najważniejszym etapem podczas całej drogi do osiągnięcia sukcesu każdej serii zabiegowej.

bezpatna analiza laser i nitka

Prawidłowo zdiagnozowana skóra jest najważniejszym etapem podczas całej drogi do osiągnięcia sukcesu każdej serii zabiegowej.

bezpatna analiza laser i nitka