Poznaj naszą
wolumetrię

nasze zabiegi laser i nitka

Profesjonalna wolumetria twarzy

Profesjonalna wolumetria twarzy

Na skutek utraty elastyczności, z biegiem lat na twarzy mogą pojawiać się różnorodne bruzdy, czy fałdy, a kąciki ust mogą się obniżać. Jednocześnie ze względu na zmniejszenie się jędrności skóry, twarz może stracić swój kształt. Wolumetria twarzy wykonywana w okolicach Łodzi to doskonały sposób na odzyskanie dawnych rysów i zyskanie nowej pewności siebie. Zabieg ten ma za zadanie zwiększenie objętości tkanek i delikatne modelowanie. Dzięki temu można odmłodzić swój wygląd, uwydatnić kości policzkowe, a także skorygować nos, brodę, linię żuchwy czy owal twarzy. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu gęstych, w pełni bezpiecznych preparatów, które doskonale wypełniają ubytki w skórze.

Wolumetria twarzy – przywróć sobie dawny wygląd

Wolumetria twarzy to zabieg dostosowany do indywidualnych potrzeb klientek. Zależy nam, aby każda osoba czuła się pięknie i wyjątkowo opuszczając nasz gabinet, dlatego do każdego wykonania podchodzimy jednostkowo.

Wykonywana przez nas wolumetria twarzy to świetny sposób na korektę swojego wyglądu bez użycia skalpela. Efekt zabiegu może utrzymywać się aż do dwóch lat. Nie jest on bolesny, jednak niektóre klientki mogą odczuwać rozpierający dyskomfort w miejscach podawania preparatu. Cały zabieg trwa około 20 minut i przeprowadzany jest w całości przez doświadczonego specjalistę. Podczas wykonywania zabiegu wolumetrii twarzy w naszym gabinecie pod Łodzią używamy wyłącznie profesjonalnych preparatów, które oprócz wypełnienia zapewniają także intensywne nawilżenie, dzięki czemu skóra staje się gładka i elastyczna.

Prawidłowo zdiagnozowana skóra jest najważniejszym etapem podczas całej drogi do osiągnięcia sukcesu każdej serii zabiegowej.

bezpatna analiza laser i nitka

Prawidłowo zdiagnozowana skóra jest najważniejszym etapem podczas całej drogi do osiągnięcia sukcesu każdej serii zabiegowej.

bezpatna analiza laser i nitka