Poznaj naszą
mezoterapię witaminową

nasze zabiegi laser i nitka

Mezoterapia witaminowa

Mezoterapia skóry głowy

Mezoterapia skóry głowy to zabieg polecany wszystkim osobom borykającym się z problemem wypadania włosów czy też ich ogólną słabą kondycją. Polega on na iniekcji koktajlu składającego się z odżywczych witamin stymulujących i wzmacniających cebulki włosów. Poprawia on także mikrokrążenie oraz nawilża i odżywia skórę głowy.

Mezoterapia witaminowa – odżywienie skóry głowy

Gęste, lśniące i zdrowe włosy to marzenie zarówno wielu kobiet, jak i mężczyzn, dlatego usługi mezoterapii skóry głowy w okolicach Łodzi kierujemy do każdego, kto pragnie poprawić ich kondycję. Jest to obecnie jeden ze skuteczniejszych sposobów na walkę od wewnątrz. Sekret tego zabiegu tkwi w tym, że specjalnie opracowany preparat wstrzykiwany jest bezpośrednio do głębokich warstw skóry. Oznacza to, że omijana jest bariera naskórkowa, która w przypadku stosowania bezinwazyjnych produktów ogólnie dostępnych w sklepach często uniemożliwia przenikanie wewnątrz skóry i wchłanianie dużej ilości witamin.

Mezoterapia skóry głowy to zabieg o niewielkiej inwazyjności, wykonywany bez konieczności użycia znieczulenia. Jest on nie tylko skuteczny, ale także bezpieczny i pozbawiony ryzyka pojawienia się skutków ubocznych czy powikłań. Bezpośrednio po zabiegu pacjent może odczuwać niewielkie pieczenie, swędzenie czy dyskomfort – objawy te najczęściej przechodzą jednak w ciągu 1 doby.

Prawidłowo zdiagnozowana skóra jest najważniejszym etapem podczas całej drogi do osiągnięcia sukcesu każdej serii zabiegowej.

bezpatna analiza laser i nitka

Prawidłowo zdiagnozowana skóra jest najważniejszym etapem podczas całej drogi do osiągnięcia sukcesu każdej serii zabiegowej.

bezpatna analiza laser i nitka