Poznaj naszą
laseroterapię

nasze zabiegi laser i nitka

Laseroterapia

Laseroterapia

Laseroterapia to ogólny termin określający różnego rodzaju zabiegi wykonywane z wykorzystaniem aparatury laserowej. Ponieważ zdecydowana większość zabiegów opiera się na selektywnej termolizie, ryzyko wystąpienia reakcji niepożądanych jest praktycznie ograniczone do zera. Wiązki światła emitowane przez urządzenie mają nieznaczny wpływ na tkanki sąsiadujące z wyznaczonym miejscem.

Nowoczesna metoda zabiegów – laseroterapia

Urządzenie, którego używamy do zabiegów laseroterapii w naszej klinice to platforma laserowa Primelase Excellence służąca do bezpiecznego i jednocześnie w pełni skutecznego usuwania owłosienia. Niezwykła wszechstronność tego lasera diodowego sprawia, że można bez przeszkód wykonywać nim zabiegi przez cały rok. Bez względu na to czy Twoje włosy są blond, rude, czy też ciemne, a karnacja jasna lub opalona – technologia doskonale poradzi sobie z każdym rodzajem włosa i typem skóry.

Skuteczna i bezpieczna laseroterapia w okolicach Łodzi

Szukasz laseroterapii w okolicach Łodzi? Nowoczesna głowica, wysoka moc oraz technologia USP (Ultra Short Pulse) pomogą Ci uporać się z nadmiernym owłosieniem w niezwykle krótkim czasie. W naszej klinice możesz liczyć na praktycznie bezbolesny i szybki zabieg – w zależności od obszaru, który poddawany jest epilacji, może trwać ona od 10 do 30 minut. Dzięki obecności technologii Crystal Freeze gwarantowane jest całkowite bezpieczeństwo i ochrona skóry pacjenta przed wysoką temperaturą. Efekty widoczne są już po pierwszej wizycie, jednak jeśli zależy Ci na jak największej trwałości i skuteczności, zaleca się skorzystanie z serii od 6 do 8 zabiegów w odstępach co 6 tygodni lub więcej.

Czym jest terapia laserowa?

Zabieg laseroterapii polega na skierowaniu wiązki światła na skórę, gdzie jest ono absorbowane przez melaninę – pigment znajdujący się we włosach. Energia wiązki przekształcana jest w ciepło, które niszczy cebulki włosowe, mogąc w ten sposób zapobiec ich ponownemu wzrostowi. Metoda wykorzystująca laser jest precyzyjna, co oznacza, że można celować w konkretne miejsca. W porównaniu do tradycyjnych metod depilacji terapia laserowa może być także szybsza. Czas trwania procesu zależy przede wszystkim od obszaru, jednak nawet duże partie ciała można obsłużyć w ciągu jednej sesji.

Przed przystąpieniem do terapii laserowej każdy klient przechodzi dokładną konsultację, podczas której omawiane są oczekiwania, analizowany jest typ skóry i włosów, a także ustalany jest indywidualny plan. Zanim pacjent zdecyduje się na zabiegi laserem, ważne, aby do podanego terminu unikać opalania i nie usuwać włosów metodami wyciągającymi je z korzeniem (np. poprzez woskowanie), aby wiązka mogła działać na aktywne cebulki włosowe. Należy zaznaczyć, iż po laseroterapii cera może być lekko zaczerwieniona lub opuchnięta, ale objawy te dość szybko mijają. Zalecane jest stosowanie łagodzących kremów i unikanie bezpośredniego światła słonecznego na obszary poddane działaniu lasera.

Warto zaznaczyć, że terapia laserowa może być wykorzystywana nie tylko do usuwania owłosienia, ale także do leczenia:

• trądziku,
• blizn,
• zmarszczek,
• łuszczycy.

Zabiegi laseroterapii są coraz częściej preferowanym rozwiązaniem ze względu na wygodę, bezpieczeństwo oraz minimalny okres rekonwalescencji.

Laseroterapia w klinice estetyki ciała Laser & Nitka z Łodzi

O przebieg terapii dbają nasi specjaliści — doświadczeni trenerzy, którzy regularnie poszerzają swoją wiedzę, aby być na bieżąco z najnowszymi technologiami i metodami w laseroterapii. W razie pytań lub wątpliwości dotyczących zabiegu laserem prosimy o kontakt. Obsługa naszej kliniki estetyki ciała z Łodzi jest do Państwa dyspozycji w dogodnych godzinach. Co więcej, dla wygody naszych klientów, udostępniamy bezpłatny parking, a nasz obiekt, gdzie wykonujemy terapie, mieści się w łatwo dostępnej lokalizacji.

Zabiegi na ciało

Wybierz RODZAJ zabiegU

Masaz relaksacyjny​ laser i nitka

Depilacja laserowa ciała

Depilacja laserowa ciała to nowoczesna i niezwykle skuteczna metoda pozbywania się niechcianego owłosienia. Technologia opiera się na wykorzystaniu intensywnego światła laserowego, które niezawodnie redukuje wzrost włosów. Melanina w mieszkach włosowych absorbuje emitowane światło, co skutkuje ich stopniowym osłabieniem i wypadaniem.

Meso needling​ laser i nitka

Depilacja laserowa twarzy

Depilacja laserowa twarzy to gwarancja nie tylko pięknie wyglądającej skóry, ale również długotrwałych rezultatów. W trakcie tego zabiegu skoncentrowane światło laserowe kierowane jest na obszar, gdzie występują niechciane włoski. Prowadzi to do osłabienia, wypadania oraz zahamowania ich wzrostu.

Prawidłowo zdiagnozowana skóra jest najważniejszym etapem podczas całej drogi do osiągnięcia sukcesu każdej serii zabiegowej.

bezpatna analiza laser i nitka

Prawidłowo zdiagnozowana skóra jest najważniejszym etapem podczas całej drogi do osiągnięcia sukcesu każdej serii zabiegowej.

bezpatna analiza laser i nitka