Makijaż Permanentny

Makijaż permanentny przeznaczony jest dla wszystkich osób chcących podkreślić w sposób trwały swoją urodę. Profesjonalnie wykonany zabieg utrzymuje się od 1,5 roku aż do 2 lat. Wykonywany w naszym gabinecie pod Łodzią makijaż permanentny świetnie sprawdzi się kobietom prowadzącym aktywny tryb życia. Piękny, profesjonalny i naturalny efekt zachwyci nawet najbardziej wymagające klientki. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

karboksyterapia laser i nitka

Makijaż

opis zabiegu

Jedną z innowacyjnych metod upiększania jest makijaż permanentny brwi, który zyskał dużą popularność wśród osób pragnących podkreślić swoją naturalną urodę bez codziennego nakładania kosmetyków. Trwały make-up może być odpowiedni dla osób chcących uwydatnić łuk brwiowy. W naszym salonie zabieg ten jest wykonywany przez wykwalifikowanych pracowników. Jeśli chcą Państwo wiedzieć więcej, prosimy kontynuować czytanie.

Czym jest makijaż permanentny?

Makijaż permanentny nazywany także makijażem trwałym lub mikropigmentacją – polega na wprowadzeniu pod skórę pigmentów (barwników), które implementuje się do drugiej lub trzeciej warstwy naskórka (ok. 0,3-0,5 mm), czyli płycej niż w przypadku tradycyjnego tatuażu.

Barwnik wprowadza się pod skórę cieniutką, jednorazową igłą w znieczuleniu, dzięki czemu zabieg nie powoduje większego dyskomfortu. Klientki najczęściej wybierają ten zabieg ze względu na jego trwałość – profesjonalnie wykonany makijaż permanentny utrzymuje się około 1,5 – 2 lat.

W przypadku makijażu permanentnego brwi, oczu i ust w Łodzi cena uzależniona jest od miejsca zabiegowego. Dokładnie rozpisany cennik dostępny jest na naszej stronie internetowej. W ramach naszej oferty proponujemy także usuwanie makijażu permanentnego w okolicach Łodzi. Usługę tę wyceniamy indywidualnie.

Warto podkreślić, że jego trwałość zależy od wielu czynników, w tym: typu i kondycji skóry, umiejętności i doświadczenia linergistki, jakości barwników, głębokości wprowadzenia pigmentu, indywidualnej reakcji układu odpornościowego, właściwej pielęgnacji po wykonanym zabiegu, systematycznego uzupełniania barwnika. Należy pamiętać, że aby zachować intensywność koloru, makijaż permanentny należy odświeżać raz do roku.

Makijaż permanentny medyczny stosowany jest przy rekonstrukcji wargi po rozszczepie, przy rekonstrukcji brwi po wypadkach oraz w przypadku zaniku włosów spowodowanego alopecją, zwanej także łysieniem plackowatym.

Na czym polega makijaż permanentny brwi?

To technika polegająca na delikatnym wprowadzeniu pigmentu do skóry za pomocą cienkiej igły. Dzięki makijażowi permanentnemu możliwe jest uzyskanie efektu naturalnie wyglądających, pełnych i symetrycznych brwi.

Trwały make-up może stanowić rozwiązanie dla osób, które cierpią na ubytek włosków brwiowych lub mają problem z ich proporcją. Jednocześnie zabieg pozwala zaoszczędzić czas każdego ranka, co jest jednym z wielu powodów jego popularności.

Przed rozpoczęciem zabiegu trwałego make-upu w naszym salonie estetyki ciała przeprowadzamy niezbędne konsultacje, podczas których dobieramy kształt i kolor brwi, aby dopasować je do rysów twarzy i preferencji klienta. Istotne jest też przygotowanie skóry, co obejmuje m.in. oczyszczenie i dezynfekcję.

Czy makijaż permanentny brwi jest bezpieczny?

Tak jak każda procedura kosmetyczna czy medyczna, trwały make-up, niesie pewne ryzyko i może być powiązany z określonymi zagrożeniami. Dlatego ważne jest, by ten zabieg był przeprowadzany przez doświadczonego i odpowiednio przeszkolonego specjalistę w sterylnych i higienicznych warunkach. Niestosowanie się do tych zasad może prowadzić do infekcji. Istotne jest również wykonanie testu alergicznego, aby upewnić się, czy klient nie ma alergii na stosowane przez salon makijażu permanentnego pigmenty.

Laser & Nitka — salon makijażu permanentnego w Łodzi

Teraz już wiesz, na czym polega makijaż permanentny brwi. Nasz salon estetyki ciała zlokalizowany jest w Łodzi, gdzie dla wszystkich klientów dostępny jest bezpłatny parking, co ułatwia dostanie się na miejsce. W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Jaki jest cel jego wykonania makijażu permanentnego?

Usta czy brwi permanentne dla mieszkańców Łodzi i jej okolic to połączenie niezwykłej wygody z estetycznym wyglądem. Dobrze wykonany zabieg doskonale podkreśla naturalną urodę i niweluje asymetrię. Makijaż permanentny wykonany w naszym gabinecie sprawi że będziesz czuć się pięknie w swojej skórze niezależnie od pory roku.

Jakie są przeciwwskazania makijażu permanentnego?

Jak przygotować się do zabiegu makijażu permanentnego?

Brwi:

Usta:

Kreski:

Makijaż

efekty zabiegu

Makijaż

PROCES ZABIEGU

1
Analiza klienta

Przed przystąpieniem do zabiegu każdy klient zapraszany jest na bezpłatną konsultację w celu ustalenia odpowiednio dobranej dla niego metody zabiegu.

Podczas takiej rozmowy zabiegowiec przeprowadza dokładny wywiad medyczny dotyczący zarówno przeciwwskazań do dalszych zabiegów, jak i dotychczasowej pielęgnacji skóry i stosowania kosmetyków domowych.

2
Zalecenia po analizie

Po zbadaniu przez zabiegowca potrzeb klienta dobierana jest dla niego indywidualnie seria zabiegów oraz kosmetyki do pielęgnacji domowej.

Każdy klient ma inny problem oraz inne oczekiwania dotyczące efektów, dlatego też serie zabiegowe dobierane są indywidualnie do potrzeb skóry. Często osoba przeprowadzająca konsultację proponuje terapie łączone w celu uzyskania jak najlepszego oraz najszybszego efektu, który zadowoli klienta.

3
Harmonogram zabiegów

Po ustaleniu i akceptacji przez klienta serii zabiegowej, specjalista dobiera odpowiednie odstępy pomiędzy zabiegami, które wpływają na skuteczność zabiegów. Po ich ustaleniu seria zabiegów zostaje rozpisana na konkretne daty co nie tylko daje gwarancję terminu, ale również ułatwia klientom systematyczność w zabiegach.

4
Dowody skuteczności

Przed przystąpieniem do pierwszego zabiegu wykonywana jest seria zdjęć obejmująca miejsce zabiegowe. Ma to na celu dokumentację postępów podczas zbiegów, a także możliwość porównania efektywności i skuteczności po zakończeniu wykonywanej serii zabiegowej.

5
Schemat zabiegu

Podczas zabiegu linergistka przeprowadza wywiad polegający na wykluczeniu przeciwwskazań oraz wypełnieniu karty zabiegowej.

Następnie przygotowuje stanowisko oraz klientkę do zabiegu (akcesoria oraz chusty jednorazowe, dezynfekcja skóry) w kolejnym etapie linergistka wykonuje rysunek wstępny oraz uzyskuje zgodę i akceptację ze strony klientki, następnie dobierany jest kolor oraz metoda wykonania makijażu permanentnego.
Po akceptacji rysunku i dobraniu odpowiedniego pigmentu linergistka delikatnie punktowo nanosi znieczulenie. Kolejny etap to pigmentacja, w trakcie której w razie potrzeby stosowane jest znieczulenie które czyni zabieg praktycznie bezbolesnym.

Po wykonanej pigmentacji miejsce zabiegowe zabezpieczane jest żelem AFTERCARE i linergistka przekazuje klientce zalecenia odnośnie pielęgnacji pigmentowanej okolicy.

6
Zakończenie serii zabiegowej

Po zakończeniu serii zabiegów wykonywane są zdjęcia porównawcze, które umożliwiają nam porównanie efektów sprzed i po zakończonej serii oraz zadecydowanie czy zamierzone efekty zostały osiągnięte.

Jeśli zajdzie taka potrzeba seria zabiegowa może zostać wydłużona.

Jeśli zaś efekt został osiągnięty, jednak klient ma skłonność no ponawiania się problemu skórnego, wówczas zabiegowiec proponuje zabiegi „przypominające”, które mają na celu utrzymanie osiągniętych efektów, a także zapobieganie ich ponownemu powstawaniu.

7
Realizacja zaleceń

Po zakończonej serii zabiegów klient zostaje zapisany na zabieg przypominający, mający na celu utrzymanie osiągniętego efektu, lub jeśli nie ma takiej możliwości  zabiegowiec rozpisuje proponowane terminy na wizytówce, a po upływie odpowiedniego odstępu od serii kontaktuje się z klientem w celu ustalenia kolejnego terminu zabiegu przypominającego.

Makijaż

TECHNOLOGIA

Inteligent Diamond Master ONE pmu

Inteligentny aparat do makijażu permanentnego, medycznego i mezoterapii mikroigłowej z czujnikiem grubości skóry. Posiada możliwość pracy kartridżem oraz bezpiecznej i sterylnej igły akupunkturowej.
Niezwykła precyzja, miękkość i lekkość pracy pozwala na maksymalne osadzenie się pigmentu. Szeroki wachlarz kartridży, a także zastosowanie w nich igieł akupunkturowych, daje szerokie możliwości oraz bezwzględne bezpieczeństwo.

Wyjątkowy system przepływu barwnika bez rozlewania się na skórze zapewnia czystą, estetyczną i perfekcyjną pracę, zapewnia komfort klientce. Innowacyjny, inteligentny system kontroluje prędkość igły, dostosowując jej bicie do rodzaju skóry. Aparat, jego podzespoły oraz kartridże w całości produkowane są w Polsce.Inteligent Diamond Master SENSE pmu


Inteligentny aparat do makijażu permanentnego, medycznego i mezoterapii mikroigłowej. Posiada możliwość pracy kartridżem oraz bezpiecznej i sterylnej igły akupunkturowej.


Wyjątkowa miękkość i lekkość pracy aparatu od 50 do 150 uderzeń na sekundę pozwalają osiągnąć maksymalną precyzję. Urządzenie wyróżnia wyjątkowa miękkość i lekkość pracy, bezwzględne bezpieczeństwo, precyzja, możliwość zastosowania niezwykle cienkiej igły akupunkturowej, wysoka jakość materiału, z którego zostało wykonane. Wyjątkowy system przepływu barwnika bez rozlewania się na skórze zapewnia czystą, estetyczną i perfekcyjną pracę, zapewnia komfort klientce. 

Innowacyjny, inteligentny system kontroluje prędkość igły, dostosowując jej bicie do rodzaju skóry. Aparat, jego podzespoły oraz kartridże w całości produkowane są w Polsce.

Prawidłowo zdiagnozowana skóra jest najważniejszym etapem podczas całej drogi do osiągnięcia sukcesu każdej serii zabiegowej.

bezpatna analiza laser i nitka

Prawidłowo zdiagnozowana skóra jest najważniejszym etapem podczas całej drogi do osiągnięcia sukcesu każdej serii zabiegowej.

bezpatna analiza laser i nitka