Linia Lime – Vagheggi

Linia Lime jest przeznaczona do skóry w każdym wieku, zmęczonej, matowej, która utraciła koloryt wskutek różnego rodzaju stres. Przygotowuje skórę i pielęgnuje ja podczas ekspozycji na słońce.
VAGHEGGI Linia Lime slider

Vagheggi

opis zabiegu

Czym jest Linia Lime od Vagheggi?

Linia Lime jest przeznaczona do skóry w każdym wieku, zmęczonej, matowej, która utraciła koloryt wskutek różnego rodzaju stres. Przygotowuje skórę i pielęgnuje ja podczas ekspozycji na słońce.

Linia Lime z witaminą C to idealny sposób na zabezpieczenie skóry przed działaniem wolnych rodników i wynikającym z niego utlenianiem, gwarantujący regenerację skóry obciążonej różnymi czynnikami stresogennymi, powodującymi przedwczesne starzenie się. To linia wszechstronnych produktów, idealnych zarówno do skóry młodej, jak i dojrzałej, niezależnie od pory roku. To doskonałe rozwiązanie chroniące skórę przed przesuszeniem, do stosowania przed długotrwałą ekspozycją na promieniowanie słoneczne, jak i w jej trakcie.

Linia Lime ma za zadanie rozbudzenie skóry i dodanie jej blasku. Ochronę, odbudowę i naprawę struktur komórek skóry, jest to doskonałe rozwiązanie dla skóry wymagającej nawilżenia i odżywienia. Niezbędne wsparcie syntezy kolagenu – skutecznie zapobiegnie starzeniu się skóry.

Jest to zabieg chroniący przed zanieczyszczeniami, zwalczający skutki codziennej ekspozycji na smog i działania wolnych rodników. Zabieg w połączeniu z kosmetykami z Linii Lime chroni skórę przed skutkami ubocznymi promieniowania UV, jak również po zakończonej ekspozycji na słońce.

Czas trwania zabiegu: 50-90 minut

Jaki jest cel Linii Lime od Vagheggi?

Jakie są przeciwwskazania w Linii Lime?

Vagheggi

PROCES ZABIEGU

1
Analiza klienta

Przed przystąpieniem do zabiegu każdy klient zapraszany jest na bezpłatną konsultację w celu ustalenia odpowiednio dobranej dla niego metody zabiegu.

Podczas takiej rozmowy zabiegowiec przeprowadza dokładny wywiad medyczny dotyczący zarówno przeciwwskazań do dalszych zabiegów, jak i dotychczasowej pielęgnacji skóry i stosowania kosmetyków domowych.

2
Zalecenia po analizie

Po zbadaniu przez zabiegowca potrzeb klienta dobierana jest dla niego indywidualnie seria zabiegów oraz kosmetyki do pielęgnacji domowej.

Każdy klient ma inny problem oraz inne oczekiwania dotyczące efektów, dlatego też serie zabiegowe dobierane są indywidualnie do potrzeb skóry. Często osoba przeprowadzająca konsultację proponuje terapie łączone w celu uzyskania jak najlepszego oraz najszybszego efektu, który zadowoli klienta.

3
Harmonogram zabiegów

Po ustaleniu i akceptacji przez klienta serii zabiegowej, specjalista dobiera odpowiednie odstępy pomiędzy zabiegami, które wpływają na skuteczność zabiegów. Po ich ustaleniu seria zabiegów zostaje rozpisana na konkretne daty co nie tylko daje gwarancję terminu, ale również ułatwia klientom systematyczność w zabiegach.

4
Dowody skuteczności

Przed przystąpieniem do pierwszego zabiegu wykonywana jest seria zdjęć obejmująca miejsce zabiegowe. Ma to na celu dokumentację postępów podczas zbiegów, a także możliwość porównania efektywności i skuteczności po zakończeniu wykonywanej serii zabiegowej.

5
Schemat zabiegu

Podczas zabiegu kosmetolog ogląda miejsce zabiegowe w celu dobrania odpowiednich preparatów i dokładnie informuje klienta o całym przebiegu zabiegu.

Zabieg rozpoczyna się specjalnie dedykowanym rytuałem powitalnym.
W kolejnym etapie kosmetolog wykonuje demakijaż, peeling lub nakłada maskę rozpulchniającą i przystępuje do naniesienia olejku do masażu z witaminą C oraz specjalnego masażu. Następnie nanoszona jest maska z witaminą C, pozostałości maski zmywane są przy użyciu toniku z cynkiem i pomarańczą, na zakończenie zabiegu kosmetolog nanosi i wmasowuje krem lub fluid odpowiedni dla rodzaju skóry klienta.
Zabieg można również wzbogacić o technologie z użyciem: mikrodermabrazji diamentowej, fal radiowych, ultradźwięków.

Po zakończeniu części zabiegowej kosmetolog omawia z klientem postępowanie i pielęgnację pozabiegową.

6
Zakończenie serii zabiegowej

Po zakończeniu serii zabiegów wykonywane są zdjęcia porównawcze, które umożliwiają nam porównanie efektów sprzed i po zakończonej serii oraz zadecydowanie czy zamierzone efekty zostały osiągnięte.

Jeśli zajdzie taka potrzeba seria zabiegowa może zostać wydłużona.

Jeśli zaś efekt został osiągnięty, jednak klient ma skłonność no ponawiania się problemu skórnego, wówczas zabiegowiec proponuje zabiegi „przypominające”, które mają na celu utrzymanie osiągniętych efektów, a także zapobieganie ich ponownemu powstawaniu.

7
Realizacja zaleceń

Po zakończonej serii zabiegów klient zostaje zapisany na zabieg przypominający, mający na celu utrzymanie osiągniętego efektu, lub jeśli nie ma takiej możliwości  zabiegowiec rozpisuje proponowane terminy na wizytówce, a po upływie odpowiedniego odstępu od serii kontaktuje się z klientem w celu ustalenia kolejnego terminu zabiegu przypominającego.

Prawidłowo zdiagnozowana skóra jest najważniejszym etapem podczas całej drogi do osiągnięcia sukcesu każdej serii zabiegowej.

bezpatna analiza laser i nitka

Prawidłowo zdiagnozowana skóra jest najważniejszym etapem podczas całej drogi do osiągnięcia sukcesu każdej serii zabiegowej.

bezpatna analiza laser i nitka