Linia Intense – Vagheggi

Linia Intense w ukierunkowany sposób zwalcza skutki cyfrowego starzenia się, błyskawicznie rozświetlając skórę i niwelując oznaki stresu.
LINIA INTENSE – VAGHEGGI slider

Vagheggi

opis zabiegu

Czym jest zabieg Intense od Vagheggi?

Linia Intense przeznaczona jest do wszystkich rodzajów skóry dojrzałej, działa przeciwstarzeniowo w ukierunkowany sposób, zwalczając oznaki starzenia się neuronów w skórze. Chroni skórę przed szkodliwym wpływem czynników środowiskowych i współczesnego stylu życia.

Linia Intense stymuluje uwalnianie neuroprotektoea sAPPalfa, który zapobiega starzeniu się neuronów i ogranicza je poprzez przywrócenie komunikacji pomiędzy nerwami i fibroblastami, chroniąc tym samym komórki skóry przed przedwczesnym starzeniem się. Warunki te pozwalają na reaktywacje syntezy kolagenu i elastyny, zmniejszenie widoczności głębokich zmarszczek i wygładzenie skóry.

Linia Intense chroni również skórę przed zanieczyszczeniami dzięki innemu spośród jej szczególnych składników aktywnych. Duże aglomeracje miejskie nieuchronnie powodują zanieczyszczenie powietrza wywołane wysokim stężeniem ozonu, tlenku azotu i cząstek stałych. Narażenie na zanieczyszczenie powietrza jest w znacznym stopniu związane z oznakami starzenia się skóry, które mogą nasilić się nawet o 20% wskutek uszkodzenia kolagenu i keratyny.

Co więcej, przedłużająca się ekspozycja na „niebieskie światło” emitowane przez urządzenia elektroniczne, smartfony, tablety i komputery może przyspieszyć proces starzenia się skóry. Zmieniający się styl życia konsumentów, żyjących w świecie nieustannie podłączonym do sieci, jest związany ze stresem oksydacyjnym i zmianami w komórkach skóry, które ostatecznie prowadzą do przedwczesnego starzenia się. Proces ten można uznać za cyfrowe starzenie się.

Linia Intense to gama wysoce skutecznych produktów nowej generacji przeznaczonych do pielęgnacji twarzy. Połączenie specjalnych surowców i unikalnych receptur sprawia, że skóra wygląda młodziej, jest gładsza, bardziej jednolita i rozświetlona, a drobne linie i zmarszczki są mniej widoczne. To nowoczesne, całościowe podejście do pielęgnacji przeciwstarzeniowej.

Czas zabiegu: 60-90 minut.

Jaki jest cel Linii Intense od Vagheggi?

Vagheggi

PROCES ZABIEGU

1
Analiza klienta

Przed przystąpieniem do zabiegu każdy klient zapraszany jest na bezpłatną konsultację w celu ustalenia odpowiednio dobranej dla niego metody zabiegu.

Podczas takiej rozmowy zabiegowiec przeprowadza dokładny wywiad medyczny dotyczący zarówno przeciwwskazań do dalszych zabiegów, jak i dotychczasowej pielęgnacji skóry i stosowania kosmetyków domowych.

2
Zalecenia po analizie

Po zbadaniu przez zabiegowca potrzeb klienta dobierana jest dla niego indywidualnie seria zabiegów oraz kosmetyki do pielęgnacji domowej.

Każdy klient ma inny problem oraz inne oczekiwania dotyczące efektów, dlatego też serie zabiegowe dobierane są indywidualnie do potrzeb skóry. Często osoba przeprowadzająca konsultację proponuje terapie łączone w celu uzyskania jak najlepszego oraz najszybszego efektu, który zadowoli klienta.

3
Harmonogram zabiegów

Po ustaleniu i akceptacji przez klienta serii zabiegowej, specjalista dobiera odpowiednie odstępy pomiędzy zabiegami, które wpływają na skuteczność zabiegów. Po ich ustaleniu seria zabiegów zostaje rozpisana na konkretne daty co nie tylko daje gwarancję terminu, ale również ułatwia klientom systematyczność w zabiegach.

4
Dowody skuteczności

Przed przystąpieniem do pierwszego zabiegu wykonywana jest seria zdjęć obejmująca miejsce zabiegowe. Ma to na celu dokumentację postępów podczas zbiegów, a także możliwość porównania efektywności i skuteczności po zakończeniu wykonywanej serii zabiegowej.

5
Schemat zabiegu

Podczas zabiegu kosmetolog ogląda miejsce zabiegowe w celu dobrania odpowiednich preparatów i dokładnie informuje klienta o całym przebiegu zabiegu.

Zabieg rozpoczyna się specjalnie dedykowanym rytuałem powitalnym.
W kolejnym etapie kosmetolog przeprowadza demakijaż, peeling następnie rozpoczyna specjalny otulający masaż za pomocą olejku do głębokiego masażu, po zmyciu olejku następuje naniesienie ampułki (skoncentrowanego serum) za pomocą specjalnych ruchów. W kolejnym kroku nanoszone są dwie maski jedna na strefę T druga na policzki i miejsca zaczerwienione. Na zakończenie zabiegu kosmetolog nakłada i wmasowuje do wchłonięcia intensywne serum na twarz, szyje i dekolt, następnie krem wokół oczu i krem na twarz.
Zabieg można również wzbogacić o technologie z użyciem: mikrodermabrazji diamentowej, fal radiowych, ultradźwięków.

6
Zakończenie serii zabiegowej

Po zakończeniu serii zabiegów wykonywane są zdjęcia porównawcze, które umożliwiają nam porównanie efektów sprzed i po zakończonej serii oraz zadecydowanie czy zamierzone efekty zostały osiągnięte.

Jeśli zajdzie taka potrzeba seria zabiegowa może zostać wydłużona.

Jeśli zaś efekt został osiągnięty, jednak klient ma skłonność no ponawiania się problemu skórnego, wówczas zabiegowiec proponuje zabiegi „przypominające”, które mają na celu utrzymanie osiągniętych efektów, a także zapobieganie ich ponownemu powstawaniu.

7
Realizacja zaleceń

Po zakończonej serii zabiegów klient zostaje zapisany na zabieg przypominający, mający na celu utrzymanie osiągniętego efektu, lub jeśli nie ma takiej możliwości  zabiegowiec rozpisuje proponowane terminy na wizytówce, a po upływie odpowiedniego odstępu od serii kontaktuje się z klientem w celu ustalenia kolejnego terminu zabiegu przypominającego.

Prawidłowo zdiagnozowana skóra jest najważniejszym etapem podczas całej drogi do osiągnięcia sukcesu każdej serii zabiegowej.

bezpatna analiza laser i nitka

Prawidłowo zdiagnozowana skóra jest najważniejszym etapem podczas całej drogi do osiągnięcia sukcesu każdej serii zabiegowej.

bezpatna analiza laser i nitka