Linia Emozioni Plus - Vagheggi

Linia Emozioni Plus ma na celu przede wszystkim zmniejszenie zaczerwienienia i przekrwienia skóry twarzy, zapobieganie wysypkom oraz irytującym odczuciom napięcia i swędzenia. Zabieg bankietowy.

VAGHEGGI Linia Emozioni Plus slider 1

Vagheggi

opis zabiegu

Czym jest zabieg Emozioni Plus?

Linia Emozioni Plus przeznaczona jest dla skóry wrażliwej za skłonnością do nietolerancji i podrażnień.
Wrażliwość może dotyczyć zarówno skóry tłustej i trądzikowej u nastolatków, jak i skóry suchej i dojrzałej. Wspólną cechą wrażliwej skóry jest nadmierna reaktywność na nieszkodliwe bodźce pochodzące, na przykład, z otoczenia. A tym, co czyni skórę wrażliwą naprawdę wyjątkowa, jest sposób, w jaki ewoluuje ona w czasie: w ciągu godziny, dnia, roku lub w ciągu całego życia, czynniki środowiskowe i hormonalne mogą zmienić wygląd skóry wrażliwej.

Linia Emozioni Plus jest przeznaczona do delikatnej, jasnej skóry z naturalnie „kruchymi” naczynkami, na którą negatywnie wpływają czynniki środowiskowe (nagłe zmiany temperatury, wiatr, słońce, chłód, ciepło lub zanieczyszczenia). Odpowiednia do skóry z tymczasowymi lub długotrwałymi zaczerwienieniami, które z biegiem czasu mogą zmieniać się w rozszerzone naczynka.

Zabieg ten jest niezwykle przyjemny i relaksujący, ponieważ wszystkie masaże, skoncentrowane ampułki, maski oraz kremy rozprowadzane są za pomocą specjalnych pałeczek żelowych. Zabieg rozpoczyna się specjalnie dedykowanym rytuałem powitalnym.

Idealne rozwiązanie w przypadku skóry, która regularnie lub okresowo wykazuje nietolerancję w kontakcie z czynnikami zewnętrznymi lub określonymi kosmetykami i charakteryzuje się niskim komfortem.

Zabieg przeznaczony jest do skóry narażonej na stres i ekstremalnie reaktywnej, której towarzyszy uczucie mrowienia i świąd.

Zabieg jest odpowiedni do skóry odwodnionej z powodu zbyt agresywnych zabiegów, idealny do skóry o skłonnościach atopowych (za względu na łatwe pobudzenie systemu odpornościowego – niespecyficzna alergia)

Linia Emozioni Plus jest doskonała dla skóry, która potrzebuje ukojenia z powodu różnych drażniących czynników, np. trądziku lub przewlekłego stosowania leków.

Jest to zabieg często nazywany „bankietowym”, ponieważ doskonale sprawdza się tuż przed ważnymi wyjściami i spotkaniami.

Czas trwania zabiegu: 60-90min.

Jaki jest cel zabiegu Emozioni Plus od Vagheggi?

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu Emozioni Plus?

Vagheggi

PROCES ZABIEGU

1
Analiza klienta

Przed przystąpieniem do zabiegu każdy klient zapraszany jest na bezpłatną konsultację w celu ustalenia odpowiednio dobranej dla niego metody zabiegu.

Podczas takiej rozmowy zabiegowiec przeprowadza dokładny wywiad medyczny dotyczący zarówno przeciwwskazań do dalszych zabiegów, jak i dotychczasowej pielęgnacji skóry i stosowania kosmetyków domowych.

2
Zalecenia po analizie

Po zbadaniu przez zabiegowca potrzeb klienta dobierana jest dla niego indywidualnie seria zabiegów oraz kosmetyki do pielęgnacji domowej.

Każdy klient ma inny problem oraz inne oczekiwania dotyczące efektów, dlatego też serie zabiegowe dobierane są indywidualnie do potrzeb skóry. Często osoba przeprowadzająca konsultację proponuje terapie łączone w celu uzyskania jak najlepszego oraz najszybszego efektu, który zadowoli klienta.

3
Harmonogram zabiegów

Po ustaleniu i akceptacji przez klienta serii zabiegowej, specjalista dobiera odpowiednie odstępy pomiędzy zabiegami, które wpływają na skuteczność zabiegów. Po ich ustaleniu seria zabiegów zostaje rozpisana na konkretne daty co nie tylko daje gwarancję terminu, ale również ułatwia klientom systematyczność w zabiegach.

4
Dowody skuteczności

Przed przystąpieniem do pierwszego zabiegu wykonywana jest seria zdjęć obejmująca miejsce zabiegowe. Ma to na celu dokumentację postępów podczas zbiegów, a także możliwość porównania efektywności i skuteczności po zakończeniu wykonywanej serii zabiegowej.

5
Schemat zabiegu

Podczas zabiegu kosmetolog ogląda miejsce zabiegowe w celu dobrania odpowiednich preparatów i dokładnie informuje klienta o całym przebiegu zabiegu.

Zabieg rozpoczyna się specjalnie dedykowanym rytuałem powitalnym.
W kolejnym etapie kosmetolog przeprowadza demakijaż, peeling, następnie rozpyla mgiełkę łagodzącą i przystępuje do wprowadzenia ampułki (koncentratu) wmasowując go do całkowitego wchłonięcia, następnie kosmetolog przystępuje do masażu za pomocą pałeczek żelowych specjalnego żelu z Linii Emozioni Plus. Po zakończeniu masażu około 15min, nadmiar żelu zostaje usunięty za pomocą bawełnianych płatków, rozpylona zostaje ponownie mgiełka łagodząca.
Za pomocą pałeczek żelowych naniesiona zostaje maska antystresowa, która po około 15 min zostaje zmyta, na koniec kosmetolog nanosi cienką warstwę kremu otulającego.
Zabiegi można również wzbogacić o technologie z użyciem: fal radiowych, ultradźwięków.

Po zakończeniu części zabiegowej kosmetolog omawia z klientem postepowanie i pielęgnację pozabiegową.

6
Zakończenie serii zabiegowej

Po zakończeniu serii zabiegów wykonywane są zdjęcia porównawcze, które umożliwiają nam porównanie efektów sprzed i po zakończonej serii oraz zadecydowanie czy zamierzone efekty zostały osiągnięte.

Jeśli zajdzie taka potrzeba seria zabiegowa może zostać wydłużona.

Jeśli zaś efekt został osiągnięty, jednak klient ma skłonność no ponawiania się problemu skórnego, wówczas zabiegowiec proponuje zabiegi „przypominające”, które mają na celu utrzymanie osiągniętych efektów, a także zapobieganie ich ponownemu powstawaniu.

7
Realizacja zaleceń

Po zakończonej serii zabiegów klient zostaje zapisany na zabieg przypominający, mający na celu utrzymanie osiągniętego efektu, lub jeśli nie ma takiej możliwości  zabiegowiec rozpisuje proponowane terminy na wizytówce, a po upływie odpowiedniego odstępu od serii kontaktuje się z klientem w celu ustalenia kolejnego terminu zabiegu przypominającego.

Prawidłowo zdiagnozowana skóra jest najważniejszym etapem podczas całej drogi do osiągnięcia sukcesu każdej serii zabiegowej.

bezpatna analiza laser i nitka

Prawidłowo zdiagnozowana skóra jest najważniejszym etapem podczas całej drogi do osiągnięcia sukcesu każdej serii zabiegowej.

bezpatna analiza laser i nitka