Laminacja brwi i rzęs​

Laminacja brwi i rzęs jest wskazana dla wszystkich osób, którym zależy na wyregulowaniu, ujarzmieniu i poprawieniu wyglądu brwi oraz rzęs.
karboksyterapia laser i nitka

Laminacja

opis zabiegu

Czym jest laminacja brwi i rzęs?

Laminacja brwi polega na ułożeniu włosków w odpowiednim kierunku, aby nadać im pożądany kształt i wizualnie zagęścić łuki brwiowe. Dzięki utrwaleniu ich w określonej pozycji wydają się być one wizualnie gęstsze. To skuteczny sposób na zachowanie idealnych proporcji włosków brwi. Z kolei zabieg laminacji rzęs umożliwia ich uniesienie od nasady aż po końcówki, dzięki temu są one bardziej podkręcone i sprawiają wrażenie dłuższych. Rzęsy wyglądają na bardziej odżywione i zadbane, co dodatkowo nadaje spojrzeniu wyrazistości.

Laminacja brwi i rzęs w okolicach Łodzi

Laminacja brwi i rzęs to kosmetyczny zabieg, który ma na celu nadanie brwiom i rzęsom bardziej zdefiniowanego, uniesionego oraz zadbanego wyglądu. Ta procedura jest popularna wśród osób poszukujących naturalnego efektu, ale jednocześnie chcących poprawić wygląd oprawy oczu bez konieczności stosowania sztucznych rzęs czy makijażu permanentnego brwi.

Dla kogo jest laminowanie brwi i rzęs?

Laminacja brwi i rzęs jest wskazana dla wszystkich, którym zależy na wyregulowaniu, ujarzmieniu i poprawieniu wyglądu brwi oraz rzęs. Usługa jest szczególnie korzystna dla osób z prostymi i opadającymi rzęsami oraz dla tych, które mają rzadkie lub niekształtne brwi. Laminację mogą wykonywać zarówno kobiety, jak i mężczyźni. To doskonałe rozwiązanie, gdy nie mamy czasu na codzienne malowanie rzęs maskarą i podkręcanie ich zalotką. Dodatkowo wydobywa naturalny, piękny skręt i uniesienie rzęs, pogłębia kolor, nadaje im blasku i objętości. Stylizacja brwi i rzęs poprzez laminację gwarantuje doskonały wygląd i długotrwały efekt, umożliwiając swobodne korzystanie z sauny czy basenu.

Jaki jest cel laminowania rzęs i brwi?

  • Uniesienie i podkręcenie rzęs, co sprawia, że wydają się być dłuższe,
  • Zagęszczenie brwi i nadanie im ładnego, pożądanego kształtu,
  • Poprawienie ogólnego wyglądu oprawy oczu i podkreślenie spojrzenia,
  • Zapewnienie naturalnego efektu bez użycia sztucznych rzęs czy kosmetyków do konturowania twarzy.

Laminowanie rzęs i brwi - jakie są przeciwwskazania

  • Nadwrażliwość lub alergie na składniki zawarte w produkcie do laminacji,
  • Stan zapalny, infekcja na skórze wokół brwi lub rzęs,
  • Choroby alergiczne oczu,
  • Zaćma, jaskra i zespół suchego oka,
  • Wzmożone wypadanie rzęs i brwi.

Czym jest Laminacja brwi i rzęs?

Zapraszamy do salonu kosmetycznego Laser&Nitka, gdzie nasz wykwalifikowany zespół zadba o Wasze brwi i rzęsy, abyście mogli cieszyć się ich doskonałym wyglądem oraz długotrwałym efektem laminacji. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług laminacji brwi i rzęs w Konstantynowie Łódzkim!

Prawidłowo zdiagnozowana skóra jest najważniejszym etapem podczas całej drogi do osiągnięcia sukcesu każdej serii zabiegowej.

bezpatna analiza laser i nitka

Prawidłowo zdiagnozowana skóra jest najważniejszym etapem podczas całej drogi do osiągnięcia sukcesu każdej serii zabiegowej.

bezpatna analiza laser i nitka