Henna Pudrowa

Zabieg przeznaczony jest dla osób, które chciałyby podkreślić naturalny kształt swoich brwi, wypełnić ubytki, odżywić swoje włoski lub ożywić kolor makijażu permanentnego. Brow henna, czyli inaczej henna pudrowa, to innowacyjna i naturalna metoda barwienia włosków oraz skóry na pożądany kolor.
henna pudrowa laser i nitka slider

Henna

opis zabiegu

Hennę pudrową wykonujemy w okolicach Łodzi, w naszym gabinecie. Zabieg ten wybierany jest najczęściej przez osoby chcące móc cieszyć się kształtnymi, naturalnie wyglądającymi brwiami bez konieczności ich codziennego malowania. Jest to także bardzo często wybierana alternatywa dla makijażu permanentnego, zwłaszcza przez osoby bojące się bólu czy igieł.

Henna pudrowa – trwały, naturalny efekt

Henna pudrowa to całkowicie bezbolesny, nieinwazyjny sposób na przyciemnienie swoich naturalnych brwi. Dzięki innowacyjnej, naturalnej formule można z łatwością nadać im wymarzony kształt i pozbyć się nieestetycznie wyglądających ubytków. Największą zaletą proponowanego przez nas zabiegu jest to, że w odróżnieniu od standardowej henny, efekt zabiegu utrzymuje się na włoskach nawet przez kilka tygodni. Na skórze natomiast jest on widoczny przez około 14 dni.

Wybierając zabieg henny pudrowej w naszym gabinecie można mieć pewność doskonałego, trwałego efektu.

Czym jest Karboksyterapia?

Karboksyterapia jest to zabieg polegający na wprowadzeniu niewielkich ilości dwutlenku węgla na odpowiednią głębokość skóry. 

Stosowana jest zarówno do walki z cellulitem czy nadmiarem tkanki tłuszczowej jak i do zagęszczenia i poprawy ukrwienia skóry.

Karboksyterapia ma bardzo szerokie zastosowanie. Liczne badania potwierdzają jej skuteczność w zabiegach zarówno na ciało jak i na twarz.

Wpływa korzystnie na rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz pobudzenie mikrokrążenia co wpływa korzystnie na skórę zwiększając jej odżywienie i dotlenienie, a także ułatwiając dalsze wchłanianie substancji aktywnych zawartych w kosmetykach. Działa także drenująco, zmniejszając obrzęki limfatyczne i przyspieszając usuwanie toksyn z organizmu.

Zabieg karboksyterapii jest całkowicie bezpieczny, gdyż podczas zabiegu wykorzystywany jest gaz medyczny. Dwutlenek węgla występuje naturalnie w organizmie człowieka w znacznie większych ilościach niż te, które podawane są w trakcie zabiegu. Po kilku minutach od podania gaz zostaje wydalony z organizmu jako produkt wymiany gazowej.

Dla uzyskania najlepszych efektów zalecane jest wykonanie serii 10 zabiegów wykonywanych co 7-14 dni w zależności od problemu skóry oraz partii ciała poddawanej zabiegowi.

Czas zabiegu jest różny i zależy od problemu skóry a także od partii ciała poddawanej zabiegowi. Wacha się on pomiędzy 15 a 60 minut.

Jaki jest cel karboksyterapii?

Jakie są przeciwwskazania karboksyterapii?

Henna

efekty zabiegu

Henna

PROCES ZABIEGU

1
Analiza klienta

Przed przystąpieniem do zabiegu każdy klient zapraszany jest na bezpłatną konsultację w celu ustalenia odpowiednio dobranej dla niego metody zabiegu.

Podczas takiej rozmowy zabiegowiec przeprowadza dokładny wywiad medyczny dotyczący zarówno przeciwwskazań do dalszych zabiegów, jak i dotychczasowej pielęgnacji skóry i stosowania kosmetyków domowych.

2
Zalecenia po analizie

Po zbadaniu przez zabiegowca potrzeb klienta dobierana jest dla niego indywidualnie seria zabiegów oraz kosmetyki do pielęgnacji domowej.

Każdy klient ma inny problem oraz inne oczekiwania dotyczące efektów, dlatego też serie zabiegowe dobierane są indywidualnie do potrzeb skóry. Często osoba przeprowadzająca konsultację proponuje terapie łączone w celu uzyskania jak najlepszego oraz najszybszego efektu, który zadowoli klienta.

3
Harmonogram zabiegów

Po ustaleniu i akceptacji przez klienta serii zabiegowej, specjalista dobiera odpowiednie odstępy pomiędzy zabiegami, które wpływają na skuteczność zabiegów. Po ich ustaleniu seria zabiegów zostaje rozpisana na konkretne daty co nie tylko daje gwarancję terminu, ale również ułatwia klientom systematyczność w zabiegach.

4
Dowody skuteczności

Przed przystąpieniem do pierwszego zabiegu wykonywana jest seria zdjęć obejmująca miejsce zabiegowe. Ma to na celu dokumentację postępów podczas zbiegów, a także możliwość porównania efektywności i skuteczności po zakończeniu wykonywanej serii zabiegowej.

5
Schemat zabiegu

Podczas zabiegu specjalista ogląda miejsce zabiegowe w celu ustalenia parametrów zabiegowych i dokładnie informuje klienta o całym przebiegu zabiegu.

Miejsce zabiegowe zostaje dokładnie oczyszczone i zdezynfekowane, a zabiegowiec przy użyciu jednorazowego sprzętu oraz w rękawiczkach jednorazowych przystępuje do zabiegu.

Karboksyterapia EDGE to urządzenie wykorzystujące medyczny dwutlenek węgla, który podczas zabiegu ogrzewany jest do temperatury 25-50 stopni dzięki czemu, podczas wprowadzania go w głąb tkanek zabieg jest praktycznie bezbolesny.

Ilość gazu podawana podczas zabiegu jest dobierana indywidualnie do potrzeb skóry oraz okolicy zabiegowej, a także odczuć klienta.

6
Zakończenie serii zabiegowej

Po zakończeniu serii zabiegów wykonywane są zdjęcia porównawcze, które umożliwiają nam porównanie efektów sprzed i po zakończonej serii oraz zadecydowanie czy zamierzone efekty zostały osiągnięte.

Jeśli zajdzie taka potrzeba seria zabiegowa może zostać wydłużona.

Jeśli zaś efekt został osiągnięty, jednak klient ma skłonność no ponawiania się problemu skórnego, wówczas zabiegowiec proponuje zabiegi „przypominające”, które mają na celu utrzymanie osiągniętych efektów, a także zapobieganie ich ponownemu powstawaniu.

7
Realizacja zaleceń

Po zakończonej serii zabiegów klient zostaje zapisany na zabieg przypominający, mający na celu utrzymanie osiągniętego efektu, lub jeśli nie ma takiej możliwości  zabiegowiec rozpisuje proponowane terminy na wizytówce, a po upływie odpowiedniego odstępu od serii kontaktuje się z klientem w celu ustalenia kolejnego terminu zabiegu przypominającego.

Prawidłowo zdiagnozowana skóra jest najważniejszym etapem podczas całej drogi do osiągnięcia sukcesu każdej serii zabiegowej.

bezpatna analiza laser i nitka

Prawidłowo zdiagnozowana skóra jest najważniejszym etapem podczas całej drogi do osiągnięcia sukcesu każdej serii zabiegowej.

bezpatna analiza laser i nitka