Oczyszczanie wodorowe

Oczyszczanie wodorowe to bezbolesny i całkowicie bezpieczny zabieg umożliwiający dogłębne oczyszczanie skóry, a także jej dogłębne odżywienie i dotlenienie.
Oczyszczanie wodorowe laser i nitka

Oczyszczanie

opis zabiegu

Czym jest oczyszczanie wodorowe?

Oczyszczanie wodorowe jest to bezinwazyjny zabieg umożliwiający dogłębne oczyszczenie skóry za pomocą aktywnego wodoru wprowadzanego intensywnym strumieniem wody działający przeciwstarzeniowo, nawilżająco i dotleniająco na skórę.
Serie zabiegowe są indywidualnie dobierane według oczekiwań klienta, natomiast zaleca się wykonywać od 4 do 6 zabiegów w odstępach czasowych co 2-4 tygodnie.

Zabieg przeznaczony jest dla cery dojrzałej, z pierwszymi oznakami starzenia, cery trądzikowej (trądzik zaskórnikowy), cery palacza oraz cery tłustej z licznymi rozszerzonymi porami.

Oczyszczanie wodorowe może być wspomagane innymi zabiegami na przykład:

  • Darsonval – dezynfekcja skóry za pomocą prądów niewielkiej częstotliwości. Działa bakteriobójczo, przeciwzapalnie,
    równocześnie normalizując wytwarzane sebum.
  • Ultradźwięki- wtłaczanie substancji aktywnych, które docierają do głębszych warstw skóry, przez co możemy cieszyć
    się lepszym i bardziej trwałym efektem dającym nawilżenie, lifting i odżywienie skóry.

Jaki jest cel oczyszczania wodorowego?

Jakie są przeciwwskazania oczyszczania wodorowego?

Oczyszczanie

PROCES ZABIEGU

1
Analiza klienta

Przed przystąpieniem do zabiegu każdy klient zapraszany jest na bezpłatną konsultację w celu ustalenia odpowiednio dobranej dla niego metody zabiegu.

Podczas takiej rozmowy zabiegowiec przeprowadza dokładny wywiad medyczny dotyczący zarówno przeciwwskazań do dalszych zabiegów, jak i dotychczasowej pielęgnacji skóry i stosowania kosmetyków domowych.

2
Zalecenia po analizie

Po zbadaniu przez zabiegowca potrzeb klienta dobierana jest dla niego indywidualnie seria zabiegów oraz kosmetyki do pielęgnacji domowej.

Każdy klient ma inny problem oraz inne oczekiwania dotyczące efektów, dlatego też serie zabiegowe dobierane są indywidualnie do potrzeb skóry. Często osoba przeprowadzająca konsultację proponuje terapie łączone w celu uzyskania jak najlepszego oraz najszybszego efektu, który zadowoli klienta.

3
Harmonogram zabiegów

Po ustaleniu i akceptacji przez klienta serii zabiegowej, specjalista dobiera odpowiednie odstępy pomiędzy zabiegami, które wpływają na skuteczność zabiegów. Po ich ustaleniu seria zabiegów zostaje rozpisana na konkretne daty co nie tylko daje gwarancję terminu, ale również ułatwia klientom systematyczność w zabiegach.

4
Dowody skuteczności

Przed przystąpieniem do pierwszego zabiegu wykonywana jest seria zdjęć obejmująca miejsce zabiegowe. Ma to na celu dokumentację postępów podczas zbiegów, a także możliwość porównania efektywności i skuteczności po zakończeniu wykonywanej serii zabiegowej.

5
Schemat zabiegu

Podczas zabiegu specjalista przeprowadza demakijaż, tonizację, osuszenie skóry, następnie przeprowadza konsultację, analizę skóry oraz wyklucza przeciwwskazania do zabiegu.

Następnie zabiegowiec wykonuje kompleksową pielęgnację skóry zaczynając od jej dogłębnego oczyszczenia, poprzez neutralizację wolnych rodników i złuszczenie martwego naskórka, aż po dotlenienie i odżywienie skóry.
W kolejnym etapie specjalista nakłada ampułkę (serum) indywidualnie dobraną do cery i potrzeb klienta i wprowadza ją za pomocą ultradźwięków.
W celu antybakteryjnym i obkurczeniu porów używa się prądów D’arsonvala, następnie nakładana jest maseczka odpowiednia do potrzeb klienta i na koniec stosowany jest krem na twarz i okolice oczu.

Po zakończeniu części zabiegowej zabiegowiec omawia postępowanie i pielęgnację po zabiegową.

6
Zakończenie serii zabiegowej

Po zakończeniu serii zabiegów wykonywane są zdjęcia porównawcze, które umożliwiają nam porównanie efektów sprzed i po zakończonej serii oraz zadecydowanie czy zamierzone efekty zostały osiągnięte.

Jeśli zajdzie taka potrzeba seria zabiegowa może zostać wydłużona.

Jeśli zaś efekt został osiągnięty, jednak klient ma skłonność no ponawiania się problemu skórnego, wówczas zabiegowiec proponuje zabiegi „przypominające”, które mają na celu utrzymanie osiągniętych efektów, a także zapobieganie ich ponownemu powstawaniu.

7
Realizacja zaleceń

Po zakończonej serii zabiegów klient zostaje zapisany na zabieg przypominający, mający na celu utrzymanie osiągniętego efektu, lub jeśli nie ma takiej możliwości  zabiegowiec rozpisuje proponowane terminy na wizytówce, a po upływie odpowiedniego odstępu od serii kontaktuje się z klientem w celu ustalenia kolejnego terminu zabiegu przypominającego.

Oczyszczanie

TECHNOLOGIA

Technologia HydraNova umożliwia spersonalizowanie terapii upiększającej dzięki regulacji przepływu powietrza i substancji odżywczych. Ponadto zastosowanie unikalnej kompozycji związków odżywczych, spełniających aktualne wymagania skóry zapewnia efektywną, indywidualną terapię upiększającą skrojoną do potrzeb klienta.

Wodorowe oczyszczanie skóry to wieloetapowy zabieg umożliwiający wykonanie kompleksowej pielęgnacji skóry – poczynając od jej dogłębnego oczyszczania, poprzez neutralizację wolnych rodników i złuszczanie martwego naskórka, aż po dotlenienie i odżywienie skóry oraz efekt rewitalizacji skóry. W tym celu konieczne jest wykonanie kilku zaawansowanych technologicznie procedur: hydrabrazji, infuzji, ultradźwięków i fali radiowej.

Kopia zdjecie HYDRA NOVA wodorowe

Prawidłowo zdiagnozowana skóra jest najważniejszym etapem podczas całej drogi do osiągnięcia sukcesu każdej serii zabiegowej.

bezpatna analiza laser i nitka

Prawidłowo zdiagnozowana skóra jest najważniejszym etapem podczas całej drogi do osiągnięcia sukcesu każdej serii zabiegowej.

bezpatna analiza laser i nitka