Mikrodermabrazja diamentowa - Łódź

Mikrodermabrazja diamentowa to zabieg kosmetyczny pozwalający na delikatne, nieinwazyjne złuszczanie skóry.
Mikrodermabrazja diamentowa laser i nitka 1

Dermabrazja

opis zabiegu

Czym jest mikrodermabrazja diamentowa?

Mikrodermabrazja diamentowa jest metodą mechanicznego złuszczania warstw naskórka (jedna po drugiej – aż do pożądanego efektu). Podczas zabiegu, efekt eksfoliacji uzyskuje się dzięki ścierającemu działaniu głowic oraz współdziałającej pompy zasysającej martwy naskórek. Intensywność terapii jest kontrolowana i dobierana indywidualnie dla każdej osoby, co powoduje, że zabieg ten jest całkowicie bezpieczny, a jego rezultaty są widoczne natychmiastowo.

Typy diamentowych głowic

W mikrodermabrazji diamentowej wykorzystywane są głowice diamentowe o różnych kształtach i gradacji. Kształt dostosowuje się do okolicy zabiegowej oraz rodzaju skóry klienta. Mikrodermabrazja diamentowa jest polecana do cer delikatnych, wrażliwych, naczyniowych.

Mikrodermabrazja Łódź – wygładź blizny i popraw jakość skóry

Mikrodermabrazja diamentowa pomaga w wygładzeniu blizn i rozstępów, poprawia jakość i koloryt skóry oraz zwiększa jej elastyczność. Co więcej, zmniejsza rozszerzone pory, redukuje łojotok i liczbę zaskórników, a także rozjaśnia przebarwienia (posłoneczne, starcze) oraz spłyca zmarszczki. Zabieg mikrodermabrazji dostępny jest w cenie atrakcyjnej dla Klientów. Wierzymy, że ten doskonały sposób na szybką rewitalizację skóry i odzyskanie naturalnego blasku powinien być dostępny dla każdego. Odwiedź nasz gabinet w Konstantynowie Łódzkim i zadbajcie o swoją cerę!

Zalecenia pozabiegowe

Po wykonanym zabiegu zasadne jest zastosowanie profesjonalnych kosmetyków, dobranych do potrzeb skóry, które zintensyfikują działanie mikrodermabrazji i utrwalą jego efekty. Mikrodermabrazja diamentowa doskonale przygotowuje skórę do absorpcji substancji aktywnych, dlatego można ją wykonywać przed każdym zabiegiem pielęgnacyjnym.

Komu polecamy zabieg mikrodermabrazji?

Mikrodermabrazja diamentowa polecana jest szczególnie w przypadkach, gdy klientowi, ze względu na przeciwwskazania, nie można wykonać zabiegu z wykorzystaniem prądów lub ultradźwięków. Wszystkie zalety mikrodermabrazji diamentowej i to, że nie wymaga rezygnacji z codziennego trybu życia, uczyniły z niej jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów w gabinetach kosmetycznych, chętnie wybierany przez klientów. Serdecznie zapraszamy do naszej kliniki w celu sprawdzenia na własnej skórze korzyści, jakie daje mikrodermabrazja – mieszkańcy Pabianic czekamy na Was!

Jaki jest cel mikrodermabrazji diamentowej?

Jakie są przeciwwskazania mikrodermabrazji diamentowej?

Jak postępować po zabiegu mikrodermabrazji diamentowej?

Dermabrazja

PROCES ZABIEGU

1
Analiza klienta

Przed przystąpieniem do zabiegu każdy klient zapraszany jest na bezpłatną konsultację w celu ustalenia odpowiednio dobranej dla niego metody zabiegu.

Podczas takiej rozmowy zabiegowiec przeprowadza dokładny wywiad medyczny dotyczący zarówno przeciwwskazań do dalszych zabiegów, jak i dotychczasowej pielęgnacji skóry i stosowania kosmetyków domowych.

2
Zalecenia po analizie

Po zbadaniu przez zabiegowca potrzeb klienta dobierana jest dla niego indywidualnie seria zabiegów oraz kosmetyki do pielęgnacji domowej.

Każdy klient ma inny problem oraz inne oczekiwania dotyczące efektów, dlatego też serie zabiegowe dobierane są indywidualnie do potrzeb skóry. Często osoba przeprowadzająca konsultację proponuje terapie łączone w celu uzyskania jak najlepszego oraz najszybszego efektu, który zadowoli klienta.

3
Harmonogram zabiegów

Po ustaleniu i akceptacji przez klienta serii zabiegowej, specjalista dobiera odpowiednie odstępy pomiędzy zabiegami, które wpływają na skuteczność zabiegów. Po ich ustaleniu seria zabiegów zostaje rozpisana na konkretne daty co nie tylko daje gwarancję terminu, ale również ułatwia klientom systematyczność w zabiegach.

4
Dowody skuteczności

Przed przystąpieniem do pierwszego zabiegu wykonywana jest seria zdjęć obejmująca miejsce zabiegowe. Ma to na celu dokumentację postępów podczas zbiegów, a także możliwość porównania efektywności i skuteczności po zakończeniu wykonywanej serii zabiegowej.

5
Schemat zabiegu

Podczas zabiegu specjalista dokładnie informuje klienta o całym przebiegu zabiegu.

Przeprowadza demakijaż, dezynfekcję, odtłuszcza skórę.
Głowicą pokrytą opiłkami (mikrokryształkami) diamentu przesuwa się płynnymi ruchami po skórze, z największą ostrożnością w okolicy oczu i warg.
Następnie wprowadza się ampułkę (serum) w zależności od typu cery klienta, na koniec nakłada odpowiednią maskę i krem.
W zależności od kondycji i rodzaju skóry warto dokonywać zabiegu mikrodermabrazji diamentowej raz w tygodniu co 15-25 dni. Aby całkowicie pozbyć się warstwy martwego naskórka i dokładnie oczyścić skórę potrzebne będzie od 5 do 9 zabiegów w serii.

Po zakończeniu części zabiegowej kosmetolog omawia z klientem postępowanie i pielęgnację po zabiegową.

6
Zakończenie serii zabiegowej

Po zakończeniu serii zabiegów wykonywane są zdjęcia porównawcze, które umożliwiają nam porównanie efektów sprzed i po zakończonej serii oraz zadecydowanie czy zamierzone efekty zostały osiągnięte.

Jeśli zajdzie taka potrzeba seria zabiegowa może zostać wydłużona.

Jeśli zaś efekt został osiągnięty, jednak klient ma skłonność no ponawiania się problemu skórnego, wówczas zabiegowiec proponuje zabiegi „przypominające”, które mają na celu utrzymanie osiągniętych efektów, a także zapobieganie ich ponownemu powstawaniu.

7
Realizacja zaleceń

Po zakończonej serii zabiegów klient zostaje zapisany na zabieg przypominający, mający na celu utrzymanie osiągniętego efektu, lub jeśli nie ma takiej możliwości  zabiegowiec rozpisuje proponowane terminy na wizytówce, a po upływie odpowiedniego odstępu od serii kontaktuje się z klientem w celu ustalenia kolejnego terminu zabiegu przypominającego.

Dermabrazja

TECHNOLOGIA

Galaxy Mercury RUBICA– to wielofunkcyjne urządzenie kosmetyczne do mikrodermabrazji diamentowej, peelingu kawitacyjnego, sonoforezy, fali radiowej i mezoterapii bezigłowej. Charakterystyka urządzenia― Podciśnienie: 16–76 kPa (5–23 inHg) ― Dokładność nastawy podciśnienia: ― W zakresie 56 kPa: lepsza niż +/- 15% nastawy ― Zakres czasu pracy: 1–40 min.
Kopia RUBICA mikrodermabrazja peeling kawitacyjny

Prawidłowo zdiagnozowana skóra jest najważniejszym etapem podczas całej drogi do osiągnięcia sukcesu każdej serii zabiegowej.

bezpatna analiza laser i nitka

Prawidłowo zdiagnozowana skóra jest najważniejszym etapem podczas całej drogi do osiągnięcia sukcesu każdej serii zabiegowej.

bezpatna analiza laser i nitka