Medycyna

Manicure i pedicure

Nieodłącznymi elementami kompleksowej pielęgnacji i dbałości o wygląd są klasyczne i hybrydowe manicure oraz pedicure. To zabiegi, które w klinice Laser & Nitka z Łodzi wykonywane są przez wykwalifikowanych specjalistów. Mając na uwadze wygodę naszych klientów, zapewniamy również bezpłatny parking.

Pielęgnacja stóp oraz dłoni w klinice Laser & Nitka z Łodzi

Pedicure i manicure hybrydowy to połączenie trwałości żelu z prostotą aplikacji lakieru. Charakteryzuje się wysokim połyskiem i trwałością nawet do kilku tygodni, bez odpryskiwania czy matowienia. Zabieg może być odpowiedni dla osób ceniących sobie długotrwały efekt zadbanych stóp oraz dłoni bez konieczności poprawiania. Pielęgnacja hybrydowa jest na tyle delikatna, że nie powoduje niszczenia płytek. Po przygotowaniu paznokci następuje nałożenie bazy, właściwego koloru oraz utwardzacza, które poddaje się działaniu lampy UV.

Pedicure i manicure klasyczny to tradycyjne metody pielęgnacyjne, obejmujące m.in. kompleksowe kształtowanie i polerowanie paznokci oraz usuwanie zrogowaciałego naskórka. To zabiegi odpowiednie dla osób ceniących sobie elegancki i naturalny wygląd, gdyż mogą one pozytywnie wpłynąć na stan wizualny stóp oraz dłoni. W odróżnieniu od wersji hybrydowej przy terapii klasycznej nie są nakładane na paznokcie żadne warstwy lakieru i koloru utwardzanego w lampie. Oznacza to, że płytki wraz z naskórkiem są jedynie czyszczone i pielęgnowane.

• Przed rozpoczęciem pedicure lub manicure — hybrydowego bądź klasycznego — należy zdezynfekować dłonie lub stopy pacjenta. Jeśli nałożony jest na nich lakier, trzeba zmyć go, stosując jednorazowe waciki.

Pedicure i manicure klasyczny oraz hybrydowy

W klinice Laser & Nitka z Łodzi kładziemy nacisk na bezpieczeństwo i higienę, dlatego wszystkie wykorzystywane przez nas narzędzia i sprzęty są sterylizowane. Zabiegi przeprowadzane są przez mających szeroką wiedzę trenerów, którzy możliwie jak najlepiej dbają o stopy i dłonie. W razie wszelkich pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.